fbpx
Kurs 3ds Max projekty architektoniczne

Z kursem zaprojektujesz budynek wraz z przylegającym otoczeniem. Obejrzyj kurs i twórz samodzielnie wyjątkowe prezentacje domów, osiedli, budowli.

    Poziom: średnio zaawans.

    Data wydania: 2016

    Czas trwania: 3 h 50 min

    Program: 3ds Max 2015

Czego się nauczysz ?

Zaznajomisz się z podstawami programu

Zaczniesz tworzyć bryły i nadawać im odpowiednie kształty

Zobaczysz jak korzystać z narzędzi, wtyczek oraz warstw

Dobierzesz i nałożysz odpowiednie tekstury i materiały

Nadasz odpowiednie oświetlenie oraz ustawisz kamery

Dopracujesz w detale projekt główny oraz otoczenie wokół

Dokonasz renderingu Twojej wizualizacj
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla osób, które znają podstawy 3ds Maxa
Cała Twoja wiedza wyniesiona z kursu zaowocuje lepszymi projektami dla klientów oraz pogłębieniem Twojej wiedzy o kolejny temat w grafice 3d, jakim jest wizualizacja architektury. Zainwestuj w swój rozwój, obejrzyj kurs i twórz samodzielnie wyjątkowe projekty i prezentacje domów, osiedli, budowli.
Dla każdego projektanta
Szukasz pracy ? A może już pracujesz jako projektant, architekt ? To szkolenie jest dla Ciebie.
Odkryj potęgę 3ds Maxa

Mówiąc o nauce grafiki trójwymiarowej nie sposób wspomnieć o 3dS Maxie, który dzierży pałeczkę lidera już od wielu lat. Nic dziwnego, że program posiada tak wielu zwolenników na świecie i jest jednym z najczęściej wybieranych programów przy tworzeniu grafiki.

Jego przyjazny interfejs, niezliczona ilość narzędzi, kilka silników renderujących oraz opcji przynoszą mu tylu fanów. Należy do tego dodać mnóstwo darmowych jak i płatnych dodatków w postaci wtyczek, rozszerzających jego funkcjonalność.

W 3ds Maxie stworzymy praktycznie każdy rodzaj grafiki 3d począwszy od statycznej grafiki przez animację do efektów specjalnych na potrzeby filmowe. W każdym typie pogram sprawdza się świetnie i jest wykorzystywany na wszelkiego rodzaju sposoby. Jednak co by nie mówić 3ds Max to niekwestionowany lider jeśli chodzi o projekty architektoniczne.

Zaprojektuj dom

Chcesz zaprojektować budynek, dom, pokój ? Wybierz 3ds Maxa, który jest stworzony do tworzenia statycznych projektów. Połączenie możliwości tego programu plus Twoja wiedza to klucz do wspaniałych wizualizacji.

Wizualizacje architektoniczne są obecnie jednym z najbardziej pożądanych tematów w pracy grafika. Nic dziwnego, bowiem popyt na pracę wyznacza rynek, a jak wiadomo branża budowlana przeżywa prawdziwy boom i co rusz powstają nowe osiedla oraz domy.

Dobra wizualizacja sprzedaje

Przy każdej takiej budowli niezależnie od tego czy jest to duże osiedle czy też prywatny dom, inwestor musi przedstawić klientowi efekt finalny jeszcze przed rozpoczęciem prac. Jest to możliwe właśnie dzięki zaprojektowaniu wyglądu przyszłego osiedla, domu, budynku w programie graficznym.

To często dobrze stworzona wizualizacja architektoniczna budowli czy też mieszkania decyduje o sukcesie i jego szybkiej sprzedaży. Jest to kluczowy element przy szukaniu klienta, dlatego umiejętność tworzenia wizualizacji budowlanych jest tak poszukiwana.

Fotorealistyczne budynki

Podczas oglądania lekcji krok po kroku będziesz przechodził przez kolejne etapy powstawania obiektu budowlanego. Zaczniesz od stworzenia bryły, następnie uformujesz ją w odpowiedni kształt, nałożyć tekstury, ustawisz kamery oraz światła i wreszcie wyrenderujesz końcowy projekt. Dopracujesz wszelkie elementy na jakie składa się budynek. Stworzysz okna, drzwi, dach, bliższe oraz dalsze otoczenie wokół obiektu.

Spis lekcji

1. Sposoby tworzenia brył
2. Tworzenie ścian, stropy, podłogi,dach, okna
3. Elementy wewnętrzne, meble, lampy
4. Elementy otoczenia, teksturowanie, kamera, światła, rendenring

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs 3ds Max projekty architektoniczne”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *