fbpx
Kurs 3ds Max teksturowanie wnętrza

Z naszym kursem poznasz sposoby na nakładanie tekstur w 3ds Maxie. Dzięki kursowi nauczysz się posługiwania narzędziami programu.

Czego się nauczysz ?

Podczas trwania kursu dowiesz się jak stworzyć trójwymiarowe wnętrze. Zobaczysz jak na Twoich oczach powstaje sypialnia. Jednak wiedzę zdobytą podczas tego procesu możesz wykorzystać do stworzenia innych, własnych wnętrz.

Tworzenie pomieszczeń w 3d jest dzisiaj bardzo pożądaną umiejętnością w pracy grafika. Dlatego nie daj się zaskoczyć i poszerz swoją wiedzą o nowe techniki. W kursie zaczynamy pracę od gotowego modelu sypialni, tak by położyć nacisk na teksturowanie i rendering, które często traktowane są byle jak.

Zobaczysz jak dzięki teksturowaniu uzyskać fotorealistyczny efekt, w każdym detalu pomieszczenia. Poznasz sposoby na pracę ze światłem oraz nakładania materiałów i kamer. Nauczysz się korzystać z dostępnych narzędzi i poleceń. W końcu wyrenderujesz projekt, by uzyskać Twoje pierwsze trójwymiarowe wnętrze.

  • bryły i modelowanie
  • nakładanie materiałów
  • modyfikatory
  • ustawienie kamer, opcje renderowania, praca ze światłem
  • typy materiałów
Czas trwania:
2 godziny 23 minuty
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2013
Wersja programu:
3d max 2012
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla początkujących i bardziej wprawionych
Kurs 3ds max jest odpowiedni zarówno dla osób początkujących jak i dla nieco wprawionych w 3ds Maxie, chcących poszerzyć lub odświeżyć swoją wiedzę.
Projekt pokoju w 3d

3ds Max to niewątpliwe najpopularniejszy program do tworzenia grafiki 3d. Dlatego jeśli naprawdę myślisz o zawodzie grafika, poznanie tego programu jest obowiązkową pozycją w Twoich umiejętnościach. Modelowanie, teksturowanie i wizualizację sceny powinieneś mieć w jednym palcu. Jeśli nie do końca wiesz jak się za to zabrać, pomoże Ci w tym ten kurs.

Spis lekcji

1 – Podstawy teksturowania
2 – Materiały
3 – Podstawy teksturowania
4 – Dywan
?5 – Komoda
?6 – Lustro
7 – Podłoga
8 – Szafa
9 – Szafki nocne
10 – Ściany
11 – Panele ścienne
12 – Wazony
13 – Pudełko, ręczniki
14 – Łóżko
15 – Książka
16 – Lampki
17 – Ramka
18 – Obrazy
19 – Rendering, światła

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs 3ds Max teksturowanie wnętrza”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *