fbpx
Kurs 3d max modelowanie samochodu

Z naszym kursem poznasz sposoby na wymodelowanie samochodu. Stworzysz model samochodu praktycznie od podstaw co pozwoli Ci samemu przygotować i wyrenderować dowolnie wybrany obiekt.

Czego się nauczysz ?

Zabawę rozpoczniesz od podstaw czyli blueprintów, następnie wymodelujesz poszczególne części samochodu takie jak drzwi, maska, karoseria. Kolejne etapy Twojej pracy to studio gdzie nadasz odpowiednie oświetlenie oraz końcowy rendering gdzie otrzymasz fotograficzną wizualizację samochodu.

Ten prawie 5 godzinny materiał wideo pozwoli Ci poznać praktyczne sposoby pracy z programem dzięki czemu stanie się on o wiele bardziej zrozumiały i przejrzysty. Obejrzyj ten kurs i ujarzmij potwora jakim jest program 3ds max. Poznaj wiedzę dostępną dla nielicznych, zostań profesjonalnym grafikiem 3d i zacznij zarabiać na swoich projektach

  • blue printy
  • nakładanie tekstur
  • modelowanie
  • ustawienie kamer, opcje renderowania, praca ze światłem
Czas trwania:
4 godziny 35 minut
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2013
Wersja programu:
3d max 2012
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla osób, które poznały już podstawy
Do obsługi kursu potrzebna jest podstawowa wiedza w zakresie interfejsu 3ds maxa i poruszania się w nim. Znasz już 3ds Maxa ? Znakomicie. Osiągnij kolejny poziom w programie, dzięki naszemu szkoleniu.
Twój model 3d od podstaw

3ds Max to ceniony program do tworzenia grafiki 3d, animacji, filmów, reklam. Zawartość kursu przedstawia proces tworzenia modelu samochodu w tym potężnym, tajemniczym i trudnym programie dla początkujących osób.

Zabawę rozpoczniesz od podstaw

Spis lekcji

1 – Blueprinty –
2 – Karoseria –
3 – Maska –
4 – Grill-
5 – Drzwi, bagażnik –
6 – Materiały –
7 – Studio –
8 – Rendering –

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs 3d max modelowanie samochodu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *