fbpx
Kurs 3ds max animacja

Dzięki temu kursowi będziesz w stanie samodzielnie tworzyć proste animacje w 3ds maxie, które dadzą Ci przepustkę do profesjonalnego świata grafiki.

    Poziom: średnio zaawans.

    Data wydania: 2016

    Czas trwania: 2 h 30 min

    Program: 3ds max 2016

Czego się nauczysz ?

jak osiągnąć efekt grawitacji

jak animować kamery, obiekty, cząsteczki

korzystać ze świateł, kamer, efektów

nadać klimat za pomocą zmian kolorystycznych

stosować klucze oraz kontrolery animacji

rozmycie ruchu

łączenie pracy z programem After Effect

renderowania

poprawy w Photoshopie
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla osób, które chcą tworzyć animacje
Nasz kurs pomoże Ci poznać zasady tworzenia animowanych klipów.
Dla każdego kto poznał już podstawy programu
Znasz już 3ds Maxa ? Znakomicie. Osiągnij kolejny poziom w programie, dzięki naszemu szkoleniu.
Potęga programu 3ds Max

Myśląc o tworzeniu trójwymiarowej grafiki jednym z pierwszych programów o którym pomyślimy jest 3ds Max. Znany i ceniony na całym świecie kombajn do kreowania trójwymiarowego świata. Przy jego pomocy powstało mnóstwo wspaniałych zadziwiający grafik, które często możemy zobaczyć w grach, filmach, plakatach, wizualizacjach architektonicznych. Do najsłynniejszych prac, które powstały w tym programie możemy zaliczyć ujęcia z filmu „Katedra”, „Władcy pierścieni”, „Życie Pi”. Ogromne możliwości tego graficznego kombajnu sprawiają, że chętnie sięgają po niego amatorzy jak i profesjonaliści. Nic w tym dziwnego ponieważ program posiada rozbudowany mechanizm pluginów za pomocą których możemy rozbudować jego funkcjonalność do własnych indywidualnych potrzeb.

Zostań grafikiem

Jeśli chciałbyś wykorzystać potencjał programu z myślą o tworzenia własnej animacji komputerowej to zapoznaj się z kursem „3ds Max animacja”. Jest to doskonały wstęp do świata produkcji animowanych filmów. Przebrniesz przez wszystkie etapy powstawania animacji, modelowania, tworzenia obiektów. Nauczysz się pracy z klatkami kluczowymi, edytowania trajektorii animacji. Zobaczysz jak tworzyć plan animacji, edytować, przesuwać, przenosić, skalować oraz tworzyć zanikanie kluczy. Poznanie tych wszystkich umiejętności to bardzo duży krok w kierunku stania liczącym się na rynku grafikiem.

Animowane efekty

W kursie pracujemy na najnowszej wersji programu 3ds Max 2016 gdzie wprowadzono nowe narzędzia do nieliniowego montażu, przy pomocy którego dotniemy precyzyjnie klip tym samym nie naruszając animacji. W nowej wersji programu znajdziemy również nowy system renderowania znany np. z AutoCada. Jedną z nowości jest również dodanie kamery która swoją pracą przypomina prawdziwą, pozwalając na zmianę ekspozycji, przysłony i manipulacje głębią ostrości.

Zdobądź nowe umiejętności

Dzięki temu szkoleniu będziesz w stanie samodzielnie tworzyć proste animacje, które dadzą Ci przepustkę do profesjonalnego świata grafiki. Odkryj niezwykłe możliwości jakie możesz stworzyć za pomocą 3ds Maxa. Wiedza, którą wyniesiesz z kursu z pewnością zaowocuje w znalezieniu fajnej pracy z dobrymi zarobkami. Naucz się tworzenia grafiki 3d, a zdobyte umiejętności sprawią, że pracodawcy sami będą zgłaszać się do Ciebie.

Spis lekcji

1. Animacja skali, obrotu, pozycji
2. Automatyzacja, trajektoria animacji, nakładanie materiałów
3. animacja kamer, współpraca z After Effects
4. Zaawansowane funkcje krzywych

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs 3ds max animacja”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *