fbpx
Kurs PHP system CMS

Z naszym kursem zobaczysz jak stworzyć szkielet własnej strony. Zobaczysz jak powstają systemy zarządzania treścią.

Własny styl obróbki

Dzięki kursowi dowiesz się jak połączyć język php oraz bazy danych, by tworzyć funkcjonalne strony www z systemem cms. Zobaczysz jak ze statycznej strony w htmlu stworzyć dynamiczną witrynę opartą o php i Mysql. Nauczysz się podpinania galerii lightbox oraz edytora tekstowego Tinymce. Stworzysz system newsów, galerii, cytatów.

Jednak czym była by dynamiczna witryna bez własnego systemu zarządzania treścią ? Dlatego też przez cały czas trwania kursu dowiesz się jak przygotować witrynę z własnym panelem zarządzania treścią.

Stworzysz swój mini system cms dzięki czemu po zalogowaniu otrzymasz dostęp do zmiany treści oraz zdjęć w dowolnym miejscu witryny. Kurs PHP jest pozycją obowiązkową dla każdego programisty pragnącego stworzyć własną stronę z prostym systemem cms.

Czego się nauczysz ?
 • przygotowanie środowiska pracy
 • tworzenie szablonu
 • wprowadzenie funkcji lightbox
 • przenoszeniu html do bazy danych
 • funkcje, admin, login, sesje
 • podpięcie panelu admina
 • wprowadzenie działów na stronie
 • zarządzanie artykułami i zdjęciami
Czas trwania:
5 godzin
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2015
Wersja programu:
PHP5
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla znających podstawy
5 godzinne szkolenie przeznaczone jest dla osób znających podstawy języka php. Jest to dobra propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w programowaniu i tworzeniu stron.
Stwórz swój system zarządzania treścią

Język Php to obok języka html jeden z najczęstszych standardów w pisaniu własnej strony. Niewątpliwym jego autem jest prostota nauki. Jeśli chcesz szybko nauczyć się programowania dynamicznych serwisów internetowych, ten kurs jest dla Ciebie.

Spis lekcji

1 – Strona w php
2 – Baza danych
3 – Panel admina
4 – Panel admina cdn

1 opinia dla Kurs PHP system CMS

 1. Artur
  Oceniony 5 na 5.

  Polecam kurs Kurs PHP system CMS który może być dobrym początkiem do tworzenia autorskich systemów zarządzania treścią i dobrym materiałem do wspólnej nauki front-endu.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *