fbpx
Kurs CakePHP

Z naszym kursem poznasz sposoby pisania aplikacji w oparciu o CakePHP. W czasie trwania kursu piszemy własną, prostą aplikację. Jest to aplikacja do zarządzania paczkami

Czego się nauczysz ?

W kursie dokładnie przedstawiono proces działania oraz budowy CakePHP w praktycznym przykładzie. Stworzysz od podstaw zaawansowaną aplikację, co pozwoli Ci zapoznać się z tym narzędziem w praktyce.

Podczas pracy poznasz zasady działania, strukturę, kontrolery, rozwiążesz częste błędy, nauczysz się pisać funkcje oraz komendy. Wdrożysz elementy bezpieczeństwa oraz mechanizm logowania użytkowników i dostępu do poszczególnych funkcji tworzonej aplikacji. Zadbasz również o przyjemny wygląd Twojej aplikacji. Kurs Cake PHP to niezbędnik w rękach każdego programisty php.

  • instalacja środowiska
  • funkcja add, info
  • wdrożenie mechanizmów bezpieczeństwa
  • stosowaniu kontrolerów
  • pracy z bazą danych
  • wprowadzenie szablonu aplikacji2699&action=edit
  • rolach użytkowników
  • praktyczne pisanie aplikacji
Czas trwania:
4 godziny
Poziom:
średnio zaawansowany
Data wydania:
2015
Wersja programu:
PHP5
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla znających podstawy PHP
Ten 4 godzinny kurs przeznaczony jest dla osób, które zaznajomiły się już z podstawami języka PHP i nie obce są im takie pojęcia jak klasy, pętle, zmienne.
Poszerzaj swoją wiedzę o PHP

CakePHP to szkielet, który zapewnia szybkie tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem najpopularniejszego jeżyka skryptowego jakim jest PHP. Cake definiuje strukturę oraz mechanizm działania aplikacji. Dzięki frameworkowi programista tworzy aplikację poprzez rozbudowę i dostosowywanie komponentów, co oznacza, że nie musisz tworzyć w kółko tego, co zostało już wymyślone. Po prostu skupiasz się na swojej aplikacji.

Spis lekcji

1 – Wprowadzenie
2 – Rozbudowa
3 – Mechanizmy bezpieczeństwa
4 – Wygląd
5 – Dostęp
6 – Poprawki

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs CakePHP”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *