Kurs Photoshop edycja zdjęć ślubnych

29

Fotografie ślubne są pamiątką na całe życie dlatego warto poznaj tajniki obróbki takich zdjęć. Umiejętna i kreatywna edycja w cyfrowej ciemni Photoshopa.

Poziom: podstawy
Czas trwania: 2 godziny

Czego się nauczysz?

Warto poświęcić trochę czasu na naukę i poznanie kreatywnej obróbki zdjęć. Właśnie dlatego powstał ten kurs. By pokazać jak w prosty sposób można zmienić i ulepszyć zdjęcia wykonane podczas sesji ślubnych. Wszystko po to, by para młoda z dumą prezentowała najbliższym swój ślubny album. By ich zdjęcia wyróżniało to „coś”. Umiejętna i kreatywna obróbka w cyfrowej ciemni.

Prawidłowe wykonanie zdjęcia plus jego prawidłowa edycja to droga do sukcesu każdego fotografa. Od tej chwili nawet zdjęcie czarno białe nabierze zupełnie innego wyrazu ! Teraz nie musisz już pytać jak zrobione jest to zdjęcie. To po prostu magia Photoshopa !

  • tworzenia stylizacji ślubnych
  • poprawiania barw i kontrastu
  • kreatywnych efektów ślubnych
  • tworzenie kolaży i efektów HDR
  • ustawienia balansu bieli
  • pracy z warstwami i maskami
  • efektów w czerni i bieli
  • uwydatniania świateł i cieni

Dla kogo jest ten kurs?

Dla fotografów ślubnych i nie tylko. Sztuczki z kursu mimo, że przedstawione na zdjęciach ślubnych, znajdą zastosowanie w każdym typie fotografii.

Jak edytować zdjęcia ze ślubu ?

Wielu fotografów ślubnych tworząc sesje ślubne zapomina o rzeczy równie ważnej co prawidłowe wykonanie zdjęcia – o obróbce zdjęcia przed pokazaniem parze młodej. Czasy gdy zwykła fotografia zadowoliła każdego dawno minęły i dziś, by liczyć się na rynku niezbędną umiejętnością jest kreatywna edycja.

Idealna sesja ślubna przy pomocy Photoshopa

Często przeglądając zdjęcia ślubne widzę fotografie pozbawione życia, kolorów, źle skadrowane. Wielu fotografów jeśli już postanowi poddać obróbce swoje zdjęcie, zwykle zadowala się nałożeniem czarno białego efektu lub sepi, często używając prostego polecenia w Photoshopie do desaturacji. Nie jest to przyjemne dla oka, a na pewno nie możemy tu mówić o profesjonalizmie. A przecież zdjęcia ślubne są pamiątką na całe życie. Nie wystarczy kupić lustrzanki i pstrykać. Należy również poznać tajniki cyfrowej ciemni.

1 – Ustawienie blansu bieli
2 – Czerń i biel kreatywnie
3 – Inne oblicza zdjęcia czarno białego
4 – Poprawa barw
5 – Cross Processing
6 – Ślubne kompozycje w stylu Vintage
7 – Barwy poprzez zastosowanie Velvi
8 – Barwy platynowe
9 – Barwy retro
10 – Ślubne rozmycie
11 – Kreatywna sepia na papierze
12 – Światło w fotografi ślubnej
13 – Waniliowa stylizacja
14 – Pomieszane stylizacje
15 – Plener w fotografii ślubnej
16 – Blada stylizacja
17 – Ślubne kompozycje – polaroid
18 – HDR w fotografii ślubnej
19 – Cyfrowe kłamstwa – ślubny fotomontaż
20 – Ślubny kolaż
21 – Czerń i kolor – uwydatnienie
22 – Światło i rozmycie ślubne – bokeh

Dodaj ocenę