fbpx
Kurs Photoshop CC efekty dla fotografa

Wykorzystaj Photoshopa i wyciśnij wszystkie soki ze swoich fotografii. Przy pomocy tego poradnika nałożysz na swoje zdjęcia szereg wspaniałych efektów.

Niezbędnik każdego fotografa

Tym razem na warsztat bierzemy efekty na zdjęciach. Kurs przedstawia 40 różnych efektów fotograficznych, przydatnych w różnego rodzaju zdjęciach. Czy będą to zdjęcia ze ślubu, portretowe czy krajobrazowe – nieistotne. Efekty pasują do każdego typu zdjęć. W kolejnych lekcjach kursu dowiadujemy się jak osiągnąć wybrany efekt i jak zastosować go na dowolnym zdjęciu.

Razem z kursem poznamy między innymi techniki na uzyskanie niecodziennej czerni i bieli, sepi, efektu glamour, efektów retro, vintage, efektów filmowych. Każdy z efektów jest neutralny, dlatego będzie pasował również do Twoich zdjęć. Naucz się stosowania kreatywnych efektów na swoich fotografiach i zaskocz znajomych lub klientów niebanalnymi ujęciami.

Czego się nauczysz ?
  • Pracy z warstwami i maskami oraz korzystania z filtrów
  • Dobierania klimatu obróbki
  • Selektywnego podkręcania barw, ratowania ekspozycji, pracy z dodatkiem NikCollection.
  • Manipulacji kontrastem
  • Efektów fotograficznych, pracy ze światłem oraz modułem Camer RAW.
Czas trwania:
3 godziny
Poziom:
średnio zaawansowany
Data wydania:
2017
Wersja programu:
Photoshop CC 2017
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla fotografów
Kurs to niezbędnik w pracy fotografika. Jest to duży zbiór efektów, do których w każdej chwili można powrócić i przypomnieć sobie jak wykonać dany efekt.
Dla amatorów i zaawansowanych
Z kursem bez problemu poradzą sobie początkujący użytkownicy. Bardziej zaawansowani również znajdą tu z pewnością wiele nowych, nieznanych jeszcze technik.
Rozwijaj się jako fotograf

Fotografia to jedna z dziedzin, w której ciągła nauka i podążanie za trendami to filary sukcesu. Każdy szanujący się fotograf powinien poszerzać swoje umiejętności, zarówno w technice robienia zdjęć jak i w cyfrowej edycji zdjęć.

Efekty na zdjęciach

Dziś kreatywna obróbka zdjęcia jest równie ważna co prawidłowo zrobione zdjęcie. Z myślą o tych, którzy chcieliby podszkolić się w cyfrowej ciemni Photoshopa, przygotowaliśmy kolejny wideo kurs.

Twórz kreatywne zdjęcia

Oczywiście podczas trwania kursu i odkrywania kolejnych ciekawych efektów, uczymy się również narzędzi Photoshopa, stosowania warstw dopasowania, manipulacji kontrastem i kolorem, stosowania masek i pędzli, wyostrzania oraz wielu innych przydatnych umiejętności w sprawnym poruszaniu się  i korzystaniu z Photoshopa.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Photoshop CC efekty dla fotografa”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *