fbpx
Kurs Photoshop ślub glamour

Nasz kurs pomoże Ci wypracować swój własny charakterystyczny styl obróbki zdjęć. Poznaj styl glamour, który stanowi jeden z najpopularniejszych metod edycji zdjęć ślubnych.

Czego się nauczysz ?

Dowiesz się jak wyciągnąć ze zdjęcia niesamowite kolory, światła oraz cienie, poznasz tajemnice na uzyskanie jasnej zdrowej skóry. Uratujesz zdjęcia, które na pierwszy rzut oka powinny znaleźć się w koszu. Poznaj sekrety najlepszych fotografików ślubnych i daj parze młodej niesamowite chwile zatrzymane w kadrze ! Przed Tobą pierwszy w Polsce kurs wideo na temat tworzenia własnego stylu obróbki, opartego o najnowsze trendy w fotografii ślubnej.

W czasach gdy obróbka cyfrowa zdjęć jest dostępna dla każdego potrzeba nie lada wiedzy, by retusz zdjęć był oryginalny a zarazem by nie przesadzić z intensywnością obróbki. Dlatego w kursie staramy się przekazać Ci wiedzę, przy pomocy której będziesz mógł samodzielnie zdecydować jaki sposób edycji Ci odpowiada, a jaki jest dla Ciebie zbyt mocny, przesadzony, nienaturalny.

  • podkręcania świateł, wyciągania kontrastu oraz podkręcania kolorów
  • tworzenia barw w stylu glamour oraz barwienia zdjęć różnymi metodami
  • wydobywania prawdziwej bieli oraz czerni
  • pracy w module Camera Raw
  • tworzenie promieni
  • uzyskania naturalnego koloru skóry
Czas trwania:
3 godziny 10 minut
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2015
Wersja programu:
Photoshop Cs5 PL
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla fotografów ślubnych
Dzięki naszemu szkoleniu ożywisz nawet zwykłe zdjęcia i zamienisz je w niezwykłe, barwne ujęcia. Pamiętaj, że umiejętność posługiwania się Photoshopem w odpowiedni sposób to jeden z ważniejszych aspektów warsztatu dobrego fotografa.
Wypracuj sobie swój własny styl obróbki

Rynek fotografii ślubnej przeżywa w tej chwili oblężenie. Konkurencja jest naprawdę ogromna i stoi na wysokim poziomie. Obecnie by być dobrym fotografem ślubnym potrzeba ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Jeśli więc Twoje techniki edycji zdjęć sprowadzają się do zmiany zdjęcia na czarno białe lub wykadrowaniu, pora pomyśleć o ich pod szlifowaniu.

Obróbka zdjęć w stylu glamour

Zdobądź uznanie pary młodej oraz gości oglądających zdjęcia z reportażu ślubnego po przez ich niebanalną obróbkę w stylu glamour. W kursie poznasz sekrety edytowania zdjęć w stylu, który obecnie jest na topie w ślubnej branży. Kurs pozwoli wypracować Ci swój własny niepowtarzalny styl obróbki dzięki czemu staniesz się rozpoznawalny jako fotograf.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Photoshop ślub glamour”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *