fbpx
Kurs Photoshop obróbka zdjęć jedzenia

Z naszym kursem poznasz sposoby na poprawę zdjęć kulinarnych. Naucz się edytować zdjęcia pod broszury, menu, plakaty, książki kulinarne

Czego się nauczysz ?

Zobacz pierwszy i jedyny w Polsce kurs wideo na temat edycji zdjęć jedzenia w programie Photoshop. W kursie tym znajdziesz bogaty zestaw porad, dzięki którym ze zwykłych, szarych zdjęć, otrzymasz smakowite fotograficzne kąski.

Nauczysz się wyciągać ze swoich kulinarnych zdjęć odpowiedni balans bieli, światła, cienie, kontrast. Zapoznasz się z technikami maskowania i retuszowania niedoskonałości posiłków.

Dowiesz się jak poprawiać częste mankamenty w zdjęciach kulinarnych oraz jak wyróżnić główne danie na zdjęciu. Od tej pory na Twoich fotografiach jedzenie zawsze będzie wyglądać smakowicie.

  • metody barwienia i zmiany koloru
  • stosowanie krzywych i poziomów
  • ustawienie ekspozycji
  • usuwanie mankementów typu okruszki, tłuszcz
  • redukowanie odblasków
  • poprawa oświetlenia
  • akcentowanie walorów potrawy
  • jak uzyskać smaczniejsze ujęcie
  • warstwy dopasowania
Czas trwania:
2 godziny 15 minut
Poziom:
średnio zaawansowany
Data wydania:
2014
Wersja programu:
Photoshop Cs5 0217
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla fotografów kulinarnych
Jeśli jesteś fotografem, musisz wiedzieć, że fotografia kulinarna staje się co raz bardziej popularna i chcąc się rozwijać musisz poznać ten rodzaj fotografii.
Dla blogerów kulinarnych
Bez względu na to czy jesteś kulinarnym blogerem, czy też profesjonalnym fotografem, kurs stanowi pozycję obowiązkową w Twoim warsztacie pracy.
Dla osób, które znają już interfejs programu
Znasz już minimalne podstawy Photoshopa ? Znakomicie. Osiągnij kolejny poziom w programie, dzięki naszemu szkoleniu.
Nadaj smaku swoim zdjęciom

Gotowanie w ostatnim okresie stało się bardzo popularne i dostępne dla każdego. Wzrost popularności tego zajęcia sprawił, że co raz częściej chcemy pochwalić się swoimi kulinarnymi dokonaniami na blogach, forach, przed znajomymi za pomocą zdjęć naszych potraw. Jednak nie zawsze zdjęcia oddają apetyczny wygląd przygotowanych posiłków.

Poznaj sekrety powstawania perfekcyjnych ujęć od kuchni !

Gotowanie to sztuka, tak samo jako fotografia. Gotowania i fotografii możemy się szybko nauczyć, wszak poradników i książek na te tematy znajdziemy bez liku. Jednak istnieje jeszcze jeden czynnik, który ma wpływ na atrakcyjność kulinarnych zdjęć. Ich obróbka.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Photoshop obróbka zdjęć jedzenia”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *