fbpx
Kurs Photoshop światło

Z naszym kursem poznasz sposoby na manipulowaniem światłem na zdjęciu. Twórz niesamowite obrazy. Dzięki kursowi nauczysz się tworzyć zdjęcia o wyjątkowych efektach świetlnych.

Czego się nauczysz ?

Kurs przedstawia sposoby na obróbkę zdjęć w cyfrowej ciemni Photoshopa w zakresie pracy ze światłem, tworzenia efektów świetlnych, promieni, blasków, poprawiania cieni oraz na manipulację porą dnia właśnie za pomocą światła.

Kurs Photoshop odkryje światło na Twoich zdjęciach na nowo, nauczy Cię na twórcze korzystanie ze światła i tworzenie niesamowitych efektów świetlnych, które bardzo trudno było by osiągnąć bez cyfrowej edycji. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich pasjonatów fotografii, bez względu na poziom zaawansowania oraz fanów cyfrowej edycji zdjęć w Photoshopie. Dzięki zawartym w kursie poradom, każdy fotograf będzie mógł wykazać się kreatywnością i ulepszyć swoje zdjęcia za pomocą efektów świetlnych.

  • metody oświetlenia
  • podkręcanie świateł
  • uwydatnianie cieni
  • korzystanie z flar świetlnych
  • manipulacja porą dnia
  • manipulacja pogodą
  • tworzenie promieni i blasków
  • różne typy oświetlenia,  światło naturalne i sztuczne
Czas trwania:
2 godziny 16 minut
Poziom:
Średnio zaawansowany
Data wydania:
2015
Wersja programu:
Photoshop Cs5 PL
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla fotografów
Kurs na temat edycji światła w Photoshopie jest dla wszystkich fanów tego programu. Bez względu na poziom wiedzy z materiałem powinien poradzić sobie każdy. To obowiązkowa dawka wiedzy dla wszystkich fotografów.
Sztuka manipulacji światłem

Jeżeli choć trochę interesujesz się fotografią cyfrową, doskonale zdajesz sobie sprawę, że w fotografii światło odgrywa olbrzymią rolę. Można śmiało stwierdzić że fotografia nie istnieje bez światła i cała tajemna sztuka dobrego fotografa polega na jego umiejętnym utrwaleniu. Jednak tylko nieliczni potrafią cyfrowo edytować światło.

Wydobądź światło ze zdjęcia

Oczywiście najrozsądniej jest wydobywać światło już w czasie pstrykania zdjęcia. Jednak nie zawsze otrzymamy rezultat, którego oczekiwaliśmy. Wszak nie za każdym razem uda nam się uchwycić piękne promienie słoneczne, nocne blaski, szczegóły w cieniach czy też prawidłową ekspozycję.

Poznaj magię światła w Photoshopie i zapanuj nad nim !

Czasem po prostu najzwyczajniej w świecie chcielibyśmy jakoś ubarwić nasze zdjęcie np. przez zastosowanie klimatycznego światła, a nie pozwalają nam akurat warunki pogodowe. Tutaj z pomocą przychodzi nam cyfrowa edycja w Photoshopie i umiejętność tworzenia i manipulowania światłem.

Spis lekcji

1 – Światło w stylu lomo
2 – Promienie słoneczne
3 – Flara
4 – Świetlny fotomontaż
5 – Świetlana noc
6 – Eksplozja
7 – Światło z okna
8 – Kremowe światło
9 – Poranne światło
10 – Koncertowe światło
11 – Nocne promienie
12 – Promienie wewnątrz
13 – Nocny samochód
14 – Kreatywne światło
15 – Odzyskiwanie świateł
16 – Blaski samochód
17 – Nocne blaski
18 – Nocne odblaski
19 – Świąteczne światła
20 – Lampka nocna
21 – Jasna sypialnia

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Photoshop światło”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *