fbpx
Kurs Photoshop projekty ślubne

Nasz kurs pomoże Ci poznać zasady na urozmaicenie zdjęć oraz fotoalbumów. Rozwijaj się jako fotograf i ulepszaj zdjęcia dla swoich klientów

Czego się nauczysz ?

Poznasz proste sposoby na stworzenie wszelkiego rodzaju ramek, kolaży, projektów z napisami, układów zdjęć itp. Naucz się prostych technik tworzenia projektów i ubarwiaj swoje zdjęcia. To prostsze niż myślisz ! Projekty przedstawione w kursie z pewnością znajda zastosowanie w edycji zdjęć ślubnych oraz z różnego rodzaju uroczystości i ceremonii.

Urozmaicenie zdjęć poprzez projekty, kolaże, ramki wpłynie na jakość Twojego foto albumu i z pewnością takie fotografie będą atrakcyjne dla wszystkich oglądających. Jeśli więc chcesz dodać swoim zdjęciom trochę oryginalności zastosuj poznane w kursie projekty, które odmienią Twoje zdjęcia nie do poznania.

  • pracy z warstwami korzystania z kształtów i stylów
  • manipulowania kolorem
  • stosowania masek warstw
  • korzystanie z warstw korekcyjnych
  • wycinania i zaznaczania obiektów.
  • korzystanie z opcji mieszania
  • tworzenia ramek i stylizacji
Czas trwania:
2 godziny
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2015
Wersja programu:
Photoshop Cs5 PL
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla fotografów ślubnych
Projekty przedstawione w kursie z pewnością znajda zastosowanie w edycji zdjęć ślubnych oraz z różnego rodzaju uroczystości i ceremonii.
Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie

Obecnie na każdym ślubie oraz innej uroczystości obecna jest osoba, robiąca zdjęcia. Dostęp do aparatów fotograficznych jest tak powszechny, że każda osoba może wcielić się w rolę fotografa. Dzięki temu, każdy może stworzyć własna pamiątkę z uroczystości w postaci foto-albumu. Jednak tylko nieliczni potrafią ze zwykłych zdjęć stworzyć wyjątkowe kolekcje.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Photoshop projekty ślubne”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *