Kurs Photoshop edycja zdjęć dzieci

29

Wykorzystaj moc Photoshopa i ulepszaj zdjęcia swoich pociech. Kurs pokaże Ci jak edytować zdjęcia dzieci, które staną się pamiątką na całe życie.

Poziom: średnio zaawansowany
Czas trwania: 2 godziny 30 minut

Czego się nauczysz?

Wśród wielu poruszanych tematów znajdziesz szereg sposobów na poprawę skóry, która jest bardzo ważnym elementem na zdjęciach dzieci. Zazwyczaj sprawia ona problemy z powodu licznych przebarwień. Razem z kursem nauczysz się uzyskiwać naturalny, kremowy kolor skóry.

Stworzysz mnóstwo stylizacji kolorystycznych pasujących do zdjęć dzieci. Poprawisz kolory oraz światło na zdjęciach.Nie zabraknie również kreatywnej przemiany fotografii na odcień szarości oraz na efekt wysokiego klucza. Odkryjesz jakie możliwości kryje Photoshop w obróbce zdjęć dzieci.

  • Pracy na warstwach oraz posługiwania się kanałami i maskami
  • Obróbki skóry dzieci
  • Efektów w stylu vintage
  • Podkręcania kolorów i świateł
  • Efektu wysokiego klucza
  • Różnych wersji czerni i bieli

Dla kogo jest ten kurs?

Dla każdego, kto robi zdjęcia swoim dzieciom. Nasz poradnik pomoże Ci poprawić Twoje fotografie, dzięki czemu z dumą będziesz prezentować je swoim bliskim.

Stwórz dziecięcy foto-album

Jednym z najchętniej oglądanych tematów zdjęć są fotografie, na których znajdują się nasze dzieci. Nic dziwnego, ponieważ fotografia dziecięca jest bardzo wdzięcznym tematem zarówno dla fotografa jak i dla oglądających. Fotograficzna sesja to doskonała pamiątka zarówno dla rodziców jak i dla samego dziecka. W życiu dorosłym z pewnością chętnie obejrzy nietuzinkowe fotografie z czasów niemowlęcych.

W dobie bezproblemowego dostępu do aparatów fotograficznych niemal każde dziecko posiada swój foto-album. Niezależnie czy jest to sesja amatorska za pomocą prostego aparatu lub smartfonu czy też jest to sesja wykonana przez zawodowca, zdjęcie przetrwa pokolenia.

Zdjęcia dzieci to pamiątka na całe życie

Dobrze wykonane zdjęcie to nie wszystko, by fotografia była udana. Często potrzebna jest jego umiejętna edycja. Kurs pokazuje jak wykorzystać potęgę Photoshopa w obróbce zdjęć dzieci.

Kurs prowadzony w niezwykle prostym i praktycznym tonie, z pewnością stanie się przewodnikiem dla wielu fotografów jak i rodziców.

1 – Kolory i skóra dzieci
2 – Efekt high key
3 – Biała skóra i poprawa oczu
4 – Efekt capuccino
5 – Senne zdjęcie
6 – Porcelanowe kolory
7 – Ciepłe światło
8 – Miodowe kolory
9 – Miodowe kolory cdn
10 – Miodowe kolory cdn
11 – Efekt vintage
12 – Efekt vintage cdn
13 – Ogólna poprawa zdjęcie
14 – Poprawa kolorów
15 – Kolorowe światła
16 – Naturalny kolor skóry
17 – O skórze ponownie
18 – Ożywienie zdjęcia
19 – Wyciąganie świateł
20 – Kontrast, skóra i oczy
21 – Światło
22 – Dziecięce kolory
23 – BW – kreatywnie
24 – BW – kreatywnie cdn
25 – Zdjęcie z szuflady

Dodaj ocenę