fbpx
Kurs Photoshop triki, sztuczki, porady

W kursie pokażemy Ci krótkie i szybkie triki, które przyśpieszą Twoją pracę z Photoshopem i wniosą poziom Twoich umiejętności na wyższy poziom.

 • Poziom: średnio zaawansowany
 • Data wydania: 02.03.2018
 • Czas trwania: 3 godzin 30 minut
 • Program: Photoshop 2017 CC
Dlaczego warto ?

Kurs to obowiązkowa pozycja dla każdego kto pracuje z Photoshopem, niezależnie od tego jaki jest Twój obecny poziom wiedzy na temat tego programu. Jest to doskonały przewodnik pokazujący metody pracy znane nielicznym. Wiedza, którą zawarliśmy w tym kursie będzie dla Ciebie zaskoczeniem, nawet jeśli myślisz, że znasz Photoshopa od podszewki. Tego typów porad nie znajdziesz w żadnej książce.

Czego się nauczysz ?

Technik zaznaczeń, wycinania, maskowania

Wskazówek na temat pracy z tekstem i typografią

Mało znanych funkcji interefejsu oraz narzędzi

Mnóstwa przydatnych skrótów klawiaturowych

Niecodziennych metod retuszu
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla wszystkich pracujących w Photoshopie
grafików oraz fotografów
Dla osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę
początkujących oraz zaawansowanych w Photoshopie
Dla osób, które myślą...
że poznały Photoshopa w 100%
Odkryj sekrety Photoshopa

Kurs składa się z kilkudziesięciu szybkich porad i trików, o różnym stopniu skomplikowania. Mają one na celu jak najbardziej usprawnić Twoją pracę oraz pokazać techniki, narzędzia i funkcje, które są mało znane. Znajdziesz tu również znane metody pracy, jednak pokazane w niecodzienny, inny sposób. Przekonasz się, że po przerobieniu tego kursu Twoja wiedza o Photoshopie podskoczy o kilka poziomów wyżej. Dzięki krótkim poradom, nauka przebiega szybko i nie jest męcząca. Porady są na tyle ciekawe, że po przerobieniu kilku, natychmiast będziesz chciał przejść do kolejnych.

Wskazówki dla każdego fotografa

Wskazówki zostały podzielone według kilku tematów. Jednym z nich jest pokazanie ciekawych funkcji, które każdy fotograf będzie mógł wykorzystać przy edycji zdjęć. Znajdziesz tu między innymi alternatywne metody retuszu, posługiwania się maskami, stosowania warstw korekcyjnych. Dokonasz skomplikowanego zaznaczenia w bardzo szybki sposób. Wygładzisz skórę mało znaną metodą, nauczysz się prawidłowo korzystać z flary obiektywu. Poznasz ukryte możliwości wielu narzędzi jak kadrowanie, stosowanie krzywych czy tworzenie winiety na różne sposoby. Odkryjesz różne zastosowania filtrów oraz poznasz triki w module Camera RAW.

Triki dla grafika

Kolejna część kursu to porady stworzone z myślą o grafikach. W tym rozdziale nauczysz się wyrównywać elementy, poznasz techniki, które ułatwią Ci tworzenie grafik oraz projektowanie stron. Zobaczysz ciekawe porady dotyczące pracy z tekstem, gdzie stworzysz kilka ciekawych efektów. Poprawisz swoją efektywność przy pracy z kolorem oraz funkcjami typu ścieżki.

Narzędzia, skróty, zaznaczenia

Zawarte wskazówki obejmują praktycznie każdy element Photoshopa. Podczas 4 godzin tego kursu pokażemy Ci mnóstwo sztuczek związanych z obsługą oraz dostosowaniem interfejsu do Twoich potrzeb, poprawienia wydajności programu, zapisywania plików. Zobaczysz metody na ulepszenie technik zaznaczeń oraz wycinania obiektów. Zobaczysz czym są akcje, jak działa automatyzacja oraz jak tworzyć profile kolorów tzw. Lut’s. Oczywiście czym była by sprawna praca w programie bez skrótów klawiaturowych. Podczas nauki cały czas przeplatamy omawianie trików, różnymi skrótami klawiaturowymi. Wszystko po to, żeby stosowanie skrótów weszło Ci w nawyk.

Spis lekcji

1. Triki dla fotografa

2. Triki dla grafika

3. Triki tekstowe

4. Triki z narzędziami

5. Triki z trybami mieszania

6. Triki zaznaczenia, wycinanie

3 opinie dla Kurs Photoshop triki, sztuczki, porady

 1. Elwira Gnielka
  Oceniony 4 na 5.

  Warto nabyć ten kurs ponieważ daje on fajne wskazówki. Krótko, zwięzłe i na temat. Mimo że pracuję w Photoshopie kilka lat to niektóre rady mnie zaskoczyły.

 2. Piotr (verified owner)
  Oceniony 5 na 5.

  Super kurs. Pokazuje ciekawe funkcje programu. Tematy omawiane w sposób rzetelny i zrozumiały. Polecam

 3. Fabcia75 (verified owner)
  Oceniony 5 na 5.

  Zawarte materiały w kursie są naprawdę bardzo skrupulatnie zaprezentowane.
  Fachowa i rzetelna wiedza.Polecam

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *