fbpx
Kurs Edius

Przy pomocy programu Edius dokonasz montażu i edycji filmowej. Dodaj do swojego filmu efekty specjalne, animacje, przejścia..

Czego się nauczysz ?

Jeśli chciałbyś poznać ten wideo kombajn i zobaczyć jego możliwości podczas pracy, to zapoznaj się z tym wideo kursem. Kurs od podstaw wprowadzi Cię w świat montażu filmu. Na początek poznasz podstawy programu i jego najważniejsze narzędzia. Nauczysz się poruszać po interfejsie.

Następnie zaimportujesz surowe nagrania z kamery wideo, by w następnym etapie stworzyć z nich swoje pierwsze klipy filmowe. Oczywiście podczas edycji i montażu Twojego filmu Twoja wiedza wzbogaci się o posługiwanie się narzędziami programu Edius. Nauczysz się przycinać klip filmowy, nakładać efekty przejścia,korygować obraz czy też dodawać efekty dźwiękowe do Twojego filmu.

W czasie trwania kursu wcielisz się w rolę montażysty pewnej stacji telewizyjnej. Twoja praca będzie polegała na stworzeniu czterech projektów w tym reklamy wideo. Dzięki tym czterem projektom zobaczysz jak przebiega proces tworzenia filmu.

Stworzysz klip filmowy, slideshow, czołówkę filmową oraz klip reklamowy. Te cztery projekty przygotują Cię do samodzielnego i kreatywnego montażu klipów filmowych. Od teraz będziesz wiedział co zrobić z surowym materiałem wideo z Twojej kamery, tak by stworzyć z niego przyciągający uwagę materiał. Razem z kursem otrzymasz wysokiej jakości surowy materiał wideo, tak byś mógł zaraz po odpaleniu kursu, mógł stworzyć swój pierwszy klip.

Kurs to 5 godzinna dawka wiedzy zarówno dla amatora jak i dla zaawansowanych użytkowników tego programu. Poznaj program Edius 7 razem z naszym kursem i zostań profesjonalnym montażystą. Do kursu dołączone materiały filmowe, na których możesz ćwiczyć.

  • kreatywnej pracy z programem
  • tworzenia przejść, dodawania efektów
  • stosowania warstw oraz trybów mieszania
  • nakładania tekstu oraz logo
  • renderowania i eksportowania materiału
  • korekcji barwnej
  • dodawania ścieżek dźwiękowych przycinania, klipów, tworzenia slideshow
Czas trwania:
5 godzin
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2016
Wersja programu:
Edius 7
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla amatorów filmowania
Lubisz montować filmy ? Jeśli tak, to powinieneś poznać ten program.
Wygodna praca z filmem

Program Edius to profesjonalny program do nieliniowej edycji wideo. Program zawiera wszystkie podstawowe funkcje i narzędzia znane z programów do postprodukcji wideo. Znajdziemy tu możliwość dodawania efektów, przejść, animacji oraz obsługę niemal wszystkich popularnych formatów wideo.

Postprodukcja klipu

Edius pozwala również na edycję filmu pochodzących z wielu kamer oraz na pracę z materiałem na wielu monitorach. Program wspiera obsługę komputerów z wieloma rdzeniami co owocuje szybką i wygodną pracą w czasie rzeczywistym.

Dlatego też często wybierany jest przez stacje telewizyjne. Jedną z zalet programu z jakiej słynie Edius to bardzo wysoka jakość materiału wyjściowego. Wersja siódma tego programu to całkowicie nowy silnik, który współpracuje z formatem 4k.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Edius”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *