fbpx
Kurs Audition 2017

Kurs pokaże Ci metody pracy z programem Audition 2017. Przeanalizujesz dźwięk, poprawisz jego mankamenty, popracujesz z kompresorami, dokonasz miksowania i masteringu. Naprawiaj mankamenty występujące w Twoim utworze. Twórz utwory muzyczne, przycinaj, dodawaj efekty oraz instrumenty.

  • Poziom: podstawy
  • Data wydania: 10.02.2017
  • Czas trwania: 3 godziny
  • Program: Adobe Audition CC 2017
Nowe możliwości edycji dźwięku

Adobe Audition CC 2017Jednym z popularniejszych programów wybieranych do pracy nad plikami audio jest program Adobe Audition. Nic dziwnego ponieważ posiada on wszystkie funkcje i narzędzia służące do masteringu, miksowania, poprawy i tworzenia dźwięków. Kolejna odsłona tego programu w wersji 2017 doczekała się wielu udogodnień.

Nowa wersja otrzymała wielopasmowy kompresor, pracę w czasie rzeczywistym podczas miksowania, lepszy silnik miksujący, narzędzia, dzięki, którym nałożymy wiele efektów jednocześnie oraz poprawiony moduł synchronizujący dźwięk z video.

To wszystko sprawiło, że program jest jeszcze lepszy i wydajniejszy przez co praca z nim staje się przyjemniejsza. Adition to program niezbędny w pracy każdego fana audio ale również w obróbce i montażu filmowym. Dzięki czemu niemu urozmaicić swoje wideo o efekty audio oraz profesjonalny dźwięk lepszej jakości. Stanowi świetną kooperację dla aplikacji takich jak Adobe Premiere Pro, After Effects oraz Adobe Encore DVD.

Czego się nauczysz ?

zmiksujesz wokal

poznasz najwazniejsze kompresory

nauczysz się ciąć i składać tracki

dodasz instrumenty

poznasz dostępne equalizery

usuniesz mankementy dźwięku

wyksportujesz pliki na płytę CD

przeanalizujesz dźwięk

popracujesz z komplentym utworem
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla osób, które chcą poznać program
Kurs to dobry wybór dla wszystkich pracujących już a Adobe Audition i chcących poznać jego najnowszą wersję 2017. Omówienie narzędzi pozwoli Ci zapoznać się z nową odsłoną tej aplikacji.
Dla początkujących
Będzie to również dobry wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoja przygodę z tworzeniem i poprawą dźwięków i stoją przed wyborem programu do edycji. Dzięki kursowi zobaczysz czy Audition będzie Ci pasował w codziennej pracy.
Dla dźwiękowców i montażystów wideo
Szkolenie jest również ciekawą pozycją dla montażystów wideo gdzie często przy produkcjach wysokiej jakości wideo, dźwięk również musi stać na najwyższym poziomie. Dzięki programowi udźwiękowienie klipu filmowego stanie się o wiele łatwiejsze. Pozwoli na ulepszenie dźwięku w filmie bez wysyłania go i zlecenia jego poprawy w profesjonalnym studio. Od teraz sam będziesz mógł poprawiać jego brzmienie.
Edytuj muzykę

Jeśli chcesz tworzyć doskonałe nagrania o czystym brzmieniu to program Audition będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Ten potężny kombajn to zaawansowana stacja audio, którą koniecznie musisz poznać. Z naszym kursem będzie to o wiele łatwiejsze bo już w jeden wieczór możesz okiełznać ten ogrom funkcji i natłok narzędzi jakie oferuje ta aplikacja. Zobaczysz, że przy odrobinie wiedzy oraz chęci szybko opanujesz sztukę miksowania, analizy oraz tworzenia dźwięku.

Efekty dźwiękowe

Razem z kursem pracę nad dźwiękiem zaczniesz od jego analizy czyli zdecydujesz co poprawić, gdzie dodać efekty, jak wyciąć fragmenty. Zobaczysz jak dodawać do utwory efekty typu multiband compressor , rack effect itd. Przebrniesz przez etap miksowania oraz masteringu. Dowiesz się jak redukować szum, jak poprawić brzmienie poszczególnych dźwięków w utworze, jak stworzyć efekt stereofoniczny. Zobaczysz również jak wycinać wybrane fragmenty z utworu, jak miksować i remiksować.

Miksowanie

W kursie pracujemy nad kompletnym utworem poprawiając jego poszczególne elementy, dodając i miksując dźwięki, wzbogacając go o efekty specjalne oraz instrumenty. Dowiesz się co to jest looping oraz stretching. Ulepszysz swój utwór o dodatkowe efekty oraz instrumenty. Popracujesz z różnymi kompresorami oraz equalizerami, dodając efekty echa, miksując, redukując szum, dodając filtry fazer czy chorus.

Praktyczna praca

Wiedza ta pozwoli Ci na samodzielną pracę z Twoimi własnymi utworami. Naucz się podstawowych czynności w pracy z dźwiękiem i edytuj swoje materiały, tnij, skracaj, przesuwaj, dodawaj lub usuwaj fragmenty.

Spis lekcji

1. Analiza audio
2. Efekty audio, usuwanie szumu, pogłos, stereo, kompresja
3. Praca z multitrack, mixer
4. Cięcie, markery, poprawa brzmienia, Rack effect
5. Miksowanie, export
6. Remixy
7. Speech – praca z głosem
8. Instrumenty, doppler shifter
9. Perkusja
10.Gitara – guitar suite
11.Master, dzielenie na tracki, export
12.Remix

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Audition 2017”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *