fbpx
Kurs Adobe Audition edycja dźwięku

Ten kurs pozwoli Ci poznać program Audition i edytować muzykę. Ulepszaj swoje umiejętności i wzbogać swój warsztat muzyka o kolejny program do obróbki dźwięku jakim jest Audition.

Czego się nauczysz ?

W czasie trwania kursu poznasz podstawy programu muzycznego jakim jest Audition cs6. Rozpoczniesz od zapoznania się z interfejsem następnie nauczysz się metod praktycznego wykorzystywania dostępnych narzędzi. Pokażemy Ci jak w praktyce stosować efekty, nauczymy Cię tworzyć sample. Dokonasz udźwiękowienia plików, dowiesz się co to jest edycja wielośladowa oraz zastosujesz w swojej pracy gitary i efekty.

Na polskim rynku temat edycji dźwięku, to wciąż wiedza dostępna dla pasjonatów. Poradniki na ten temat, można zliczyć na palcach jednej ręki. A przecież to ogromna, stale rozwijająca się branża, w której bez problemu można dostać pracę. Zatem nie czekaj, aż wyprzedzą Cię inni i zdobądź kolejną umiejętność edycji dźwięku.

  • poznasz interfejs programu
  • dowiesz co to jest mastering
  • dokonasz edycji wielośladowej.
  • skorzystasz z sampli
  • nałożysz dźwięk na materiał filmowy
  • posłużysz sie Guitar Rig
  • będziesz pracował na ścieżkach
  • dodasz instrumenty
Czas trwania:
4 godziny 41 minut
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2015
Wersja programu:
Audition cs6
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla amatorów i zaawansowanych
Kurs Audition jest doskonałym źródłem wiedzy dla początkujących użytkowników Audition jak i dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności i poznać różne sposoby pracy w tym programie.
Efekty audio

Dźwięk jest obecny w naszym życiu na każdym kroku i codziennie mamy z nim styczność. Jednak tylko nieliczni posiadają wiedzę ma temat jego edycji oraz manipulowania nim. Jeśli chcesz do nich dołączyć, poznaj program Audtion razem z naszym kursem i wejdź w świat post produkcji, udźwiękowienia filmów, korygowania nagrań czy też tworzenia własnych efektów audio.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Adobe Audition edycja dźwięku”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *