fbpx
Kurs Adobe Audition zaawansowana edycja dźwięku

Ten kurs pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w programie Audition. Ulepszaj swoje umiejętności muzyczne. Wzbogać swój warsztat muzyka o kolejny program do obróbki dźwięku jakim jest Audition.

Czego się nauczysz ?

Dzięki kursowi zdobędziesz wiedzę o programie Audition dostępną dla nielicznych. Poznasz zagadnienia z pracy inżyniera oraz realizatora dźwięku. Nauczysz się konfigurować mikrofony dla różnych instrumentów, nadasz odpowiednie brzemienia oraz cechy dźwięku, dowiesz się co to jest mastering oraz multitrack. W międzyczasie kurs przedstawi Ci mnóstwo porad i trików na pracę z programem.

Twój poziom wiedzy na temat edycji dźwięku wzrośnie o sto procent. Kurs Adobe Audition to nie kolejna pozycja omawiająca podstawy oraz co można osiągnąć w danym programie. To praktyczna, akademicka wiedza, którą z pewnością wykorzystasz w przyszłości w swoich nagraniach. Rozwijaj swoją wiedzę i umiejętności i zostań profesjonalnym realizatorem dźwięku.

  • opowiemy o masteringu, multitrackach, cechach brzmień
  • podłączanie instrumentów zewnętrznych
  • nakładanie efektów
  • praca z instrumentami wbudowanymi
  • tworzenie muzyki z lat 60tych
  • tworzenie spotu reklamowego
  • praca z wokalem
Czas trwania:
4 godziny 16 minut
Poziom:
średnio zaawansowany
Data wydania:
2015
Wersja programu:
Audition cs6
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla średnio zaawansowanych
Kurs Adobe Audition został stworzony z myślą o tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu edycji, masteringu oraz post-produkcji muzyki. Mile widziana jest znajomość podstaw programu.
Studio nagraniowe w Twoim domu

Studio nagraniowe w dzisiejszych czasach nie istniałoby bez komputera oraz oprogramowania. To właśnie za pomocą programów możemy nagrywać i edytować dźwięki. Obecny postęp technologii cyfrowej pozwala każdemu w domowym zaciszu wcielić się w rolę realizatora bądź inżyniera dźwięku. Wystarczy odrobina wiedzy oraz odpowiednie oprogramowanie. To wszystko osiągniesz za pomocą programu Adobe Audition oraz tego kursu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Adobe Audition zaawansowana edycja dźwięku”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *