fbpx
Kurs grafika użytkowa Photoshop

Nasz kurs pomoże Ci poznać zasady tworzenia ulotek, plakatów, broszur od strony teoretycznej oraz praktycznej. Rozwijaj się jako grafik i zarabiaj na swojej pasji.

Czego się nauczysz ?

Kurs przekaże Ci wiedzę potrzebną do samodzielnego projektowania materiałów reklamowych oraz identyfikacji wizualnej. Poznasz takie zagadnienia jak dobierania barw na podstawie koła kolorów oraz różnych kombinacji na kole. Dowiesz się jak prawidłowo wyróżnić najważniejsze elementy w ulotkach oraz jak tego nie robić.

Zobaczysz na czym polega stosowanie kontrastu zarówno w barwach, tekście jak i elementach graficznych. Dobierzesz odpowiednią czcionkę w zależności od rodzaju projektu. Przerobisz duży przekrój stworzonych materiałów począwszy od prostej wizytówki, ulotki po duży wielkoformatowy banner i projekt gazety.To wszystko pozwoli Ci poznać różne aspekty projektowania.

  • teorii na temat projektowania
  • jak urozmaicić swój projekt
  • jak dobierać barwy
  • jak dobierać fonty
  • jak wyróżniać elementy
  • jak pracować z Photoshopem
  • projektowania elementów identyfikacji wizualnej
  • projektowania grafiki użytkowej
  • projektowania gazety
Czas trwania:
3 godziny 10 minut
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2015
Wersja programu:
Photoshop Cs5 PL
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla początkujących grafików
Kurs stanowi doskonałe źródło wiedzy dla grafików. Jest to świetny niezbędnik w pracy agencji reklamowych. Wiedza na temat projektowania identyfikacji wizualnej dla firmy zarówno w praktyce jak i teorii.
Naucz się podstaw projektowania

Projektowania materiałów reklamowych to częsty element w pracy każdego grafika. Jednak by liczyć się na rynku i zdobywać nowe zlecenia niezbędna jest umiejętność prawidłowego projektowania.

Ile razy dostając ulotkę lub inny materiał reklamowy od razu wyrzucałeś go do kosza ? Jak nie dopuścić do takiej sytuacji i tworzyć projekty, które choć na chwilę skupią uwagę klienta na sobie ? Dzięki kursowi poznasz zasady projektowania elementów reklamowych oraz zobaczysz jak wykorzystać tą wiedzę w praktyce.

Teoria i praktyka projektowania

Pierwsza część kursu to część teoretyczna gdzie dowiesz się czym kierować się projektując materiały reklamowe czy też informacyjne. Nauczysz się dobierać kolory, stosować odpowiednią czcionkę, kontrastować projekty, tworzyć szablony pod projekty. Druga część to praktyka gdzie za pomocą Photoshopa stworzymy ulotkę, banner, wizytówkę, kopertę, papier firmowy, broszurę oraz zaprojektujemy gazetę. Jeśli chcesz, by Twoje prace były estetyczne, oraz wzbudzały zainteresowanie i nie trafiały do kosza lecz do odbiorcy, koniecznie zapoznaj się z tym kursem.

Poznaj zasady dtp oraz designu i przekonaj się sam jak łatwe może być projektowanie. Dodatkowo do kursu dołączone są pliki psd z projektami

Spis lekcji

1 – Ulotka kawa cz.1 – 6:43 –
2 – Ulotka kawa cz.2 – 20:20 –
3 – Dobieranie kolorów – teoria – 12:46 –
4 – Ulotka kwiaciarni – 16:53 –
5 – Teoria projektowania cz.1 – 10:36 –
6 – Ulotka pożyczka – 13:31 –
7 – Karta menu- 16:15 –
8 – Teoria projektowania cz.2 – 11:10
9 – Papier firmowy – 5:47 –
10 – Wizytówka – 9:32 –
11 – Koperta firmowa – 5:24 –
12 – Plakat – 17:33 –
13 – Siatki i linie – 7:29 –
14 – Gazeta – 19:20 –
15 – Banner zewnętrzny – 15:36 –

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs grafika użytkowa Photoshop”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *