fbpx
Kurs C++ programowanie

Ten kurs pozwoli Ci poznać kolejny język programowania jakim jest C++. Ulepszaj swoje umiejętności programisty. Wzbogać swój warsztat znajomością kolejnego zagadnienia jakim jest C++.

Czego się nauczysz ?

Kurs C++ wprowadzi Cię w świat tajemnej wiedzy posługiwania się tym językiem. Poznasz podstawowe zagadnienia tego języka, jak i bardziej zaawansowane kwestie. Nauka przebiega w praktycznym tonie ponieważ tworzysz własną aplikacje. Dowiesz się co to są operacje, pętle, tablice, klasy by w końcu bezstresowo zostać wprowadzony w świat programowania obiektowego.

Kluczem do jego opanowania jest poznanie kilku zasad w szczególności zasad projektowania obiektowego. W obecnych czasach c++ wykorzystywany jest niemal wszędzie dlatego programista c++ może liczyć na dobre oferty pracy. Zainwestuj w swoją wiedzę i poznaj kolejny język programowania.

 • co to są zmienne
 • co to są łańcuchy wejścia i wyjścia
 • operacje logicznych
 •  pętle while oraz for
 • funkcje i tablice
 • programowanie obiektowe
 • liczby pseudolosowe
 • stworzysz aplikacje
 • argumenty funkcji
Czas trwania:
4 godziny 14 minut
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2015
Wersja programu:
C++ 2008
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla poczatkujących
Wiadomości z kursu przeznaczone są dla osób, które nie znają języka C++
Swórz aplikacje

C++ to język programowania ogólnego przeznaczenia, dzięki któremu możemy tworzyć małe programy jak i rozbudowane aplikacje, a nawet systemy operacyjne czy też gry. Język ten początkującemu może sprawić problemy, jednak po opanowaniu podstawowych zasad jest niezwykle wdzięcznym językiem programowania.

Spis lekcji

1. Wprowadzenie, standardowy łańcuch wyjścia,
zmienne, standardowy łańcuch wejścia,
operacje arytmetyczne

2. Operacje logiczne, instrukcje warunkowe,
alternatywne zakończenia programu,
instrukcja switch

3. Pętle for i while, liczby pseudolosowe,
funkcje, tablice

4. Tablice cd, tablica jako argument funkcji,
łańcuchy znaków, operacje na łańcuchach

5. Obsługa plików, odczyt pliku, zapis do pliku

6. Wprowadzenie do programowania
obiektowego, pojęcie klasy

1 opinia dla Kurs C++ programowanie

 1. Igor Zeler
  Oceniony 2 na 5.

  Ten kurs jest niezbyt dobrym rozwiązaniem dla osoby, która chce poznać C++. Trudno go zakwalifikować jako kurs dla osób średnio zaawansowanych. Jest kurs dla osób zaczynających programowanie w C++.
  Problemy w tym kursie to chaos w prezentacji, nieumiejętny poziom narracji, przerywanie wypowiedzi w połowie zdania, monotonia i nuda, nuda, nuda… Dodatkowo autor traktuje C++ wyłącznie jako rozszerzenie C. Język C jest wartościowym językiem programowania ale ze względu na brak obiektowości trudno porównywać go z C++. Programowanie proceduralne z C jest ważne, ale bez zastosowania programowania obiektowego C jest niejako kaleki… Może dlatego autor zahacza tylko o elementy obiektowe C++, ale to właśnie one stanowią jego siłę.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *