fbpx
Kurs Sony Vegas 12

Ten kurs nauczy Cię podstaw edycji filmu w programie Sony Vegas. Twórz własne klipy wideo. W kursie znajdziesz szereg porad na stworzenie własnego klipu od zera.

Czego się nauczysz ?

By nie pogubić się w tym wszystkich stworzyliśmy nasz kurs, który pozwoli Ci bezboleśnie przebrnąć przez wszystkie etapy edycji oraz tworzenia klipu wideo.

Pracę rozpoczniesz od poznania funkcji i narzędzi programu. Następnie dokonasz importu klipu wideo, by później dodać do niego zdjęcia, muzykę, napisy, nałożyć efekty specjalne.

Po części podstawowej rozpoczniemy część zaawansowaną czyli pracę nad wirtualną sceną gdzie stworzysz za pomocą programu własny klip wideo zupełnie od podstaw. Na koniec zapiszesz swój projekt na płcie dvd tworząc wspaniałe menu.

Kurs pozwoli Ci przyswoić i opanować program Sony Vegas tak, że samodzielna praca z materiałem filmowym nie będzie dla Ciebie problemem. Ten kurs to obszerny materiał szkoleniowy, który nauczy Cię tworzyć zapierający dech w piersiach klip filmowy.

  • korekta kolorów
  • praca z tekstem
  • kompozycja wideo, wirtualna scena
  • efekty przejścia, efekty specjalne
  • montaż klipu
  • menu w DVD Architect
Czas trwania:
4 godziny
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2015
Wersja programu:
Sony Vegas Movie Studio 12
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla poczatkujących
Kurs omawia podstawowe narzędzia i techniki programu Sony Vegas co stanowi dobre wprowadzenie w program.
Montaż wideo

Dzisiejsza technologia daje praktycznie nieograniczony dostęp jeśli chodzi o filmowanie. Nowe klipy wideo powstają niemal w każdej sekundzie, a grono osób amatorsko filmujących stale się powiększa. Chcąc wyróżnić swój film potrzebna jest jeszcze jego postprodukcja.

Montuj własne filmy

Praca nad materiałem filmowym staje się coraz łatwiejsza i jest mniej czasochłonna dzięki licznym programom wspomagającym obróbkę wideo. Jednak wciąż potrzeba niezbędnej wiedzy, by sprawnie poruszać się w takim programie.

Poznaj Sony Vegas

Jedną z popularnych i lubianych przez użytkowników aplikacji do edycji wideo jest program Sony Vegas. Jest to nieco uproszczona wersja Sony Vegas Pro. Za jego pomocą dokonamy edycji wideo, dodamy napisy, dźwięk, tytuły, efekty specjalne czy też końcowo wypalimy płytę z pięknym menu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Sony Vegas 12”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *