fbpx
Kurs Sony Vegas Pro 13

Jednym z popularniejszych programów do edycji wideo jest Sony Vegas. Przy pomocy kursu zobaczysz jak łatwo można montować własne produkcje filmowe.

Czego się nauczysz ?

Z myślą o tych, którzy chcieli by wykorzystać potencjał tego programu przygotowaliśmy kurs wideo, podczas którego nauczymy się tworzyć własne klipy filmowe. Razem z naszym kursem poznacz program od podstaw zaczynając od podstawowych ustawień i konfigurowania projektu, po czym stopniowo zwiększymy poziom, aż do montażu własnego klipu. Poznając możliwości Sony Vegas Pro 13 razem z naszym kursem nauczysz się kadrowania, przycinania klipu, nakładania efektów, tworzenia czołówek, dodawania ścieżek audio, nakładania filtrów. Stworzysz animowany pokaz zdjęć oraz klip wideo, który wyrenderujesz do formatu 4k.

Dzięki kursowi zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie pracować z tym programem i komponować własne projekty filmowe. Na własne oczy zobaczysz jak tworzy się film zaczynając od importu prosto z kamery, a kończąc na zapisie gotowego klipu w rozdzielczości 4k. Poznasz ogromny zestaw sztuczek i trików, które ułatwią Ci pracę i montaż klipów.

  • pracy na ścieżkach, stosowania masek, ustawień odpowiedniego formatu
  • renderowania do wybranych rozdzielczości
  • manipulowania obrazem, przycinania i tworzenia kompozycji, kadrowania
  • stabilizacji wideo, nakładania efektów, tworzenia przejść
  • dodawania tekstu, nakładania ścieżek audio, korekcji koloru
Czas trwania:
4 godziny
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2016
Wersja programu:
Sony Vegas Pro 13
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla początkujących montażystów
Siedzisz na co dzień w montażu wideo ? To świetnie bo masz okazje poznać kolejny program.
Dla tych, którzy chcą poznać podstawy Sony Vegas
Kurs jest doskonałym przewodnikiem dla wszystkich osób stawiających pierwsze kroki w programie sony Vegas Pro. Jest również świetnym uzupełnieniem i rozwinięciem wiedzy dla osób znających już ten program.
Poznaj lidera montażu

Jeśli szukamy profesjonalnego programu do edycji wideo to z całą pewnością należy wziąć pod uwagę program Sony Vegas Pro. Oprogramowanie jest jednym z liderów w świecie edycji video i produkcji audio. Program jest bardzo lubiany i ceniony za intuicyjne i zintegrowane środowisko pracy.

Stwórz film w 4k od podstaw

Program pozwala nam na obróbkę niemal każdego formatu wideo SD, HD, 3d, a nawet 4k oraz zaawansowany edytor muzyczny, który często wykorzystują producenci muzyczni. Do tego dochodzi szereg profesjonalnych narzędzi ułatwiających tworzenie płyt DVD i Blu-ray.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Sony Vegas Pro 13”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *