fbpx
Kurs Pro Tools 10

Zdobądź praktyczną wiedzę na temat pracy z plikami dźwiękowymi. Poznaj kolejny program DAW. Pro Tool to jeden z programów w stylu DAW. Warto poznać jego możliwości.

Czego się nauczysz ?

Zrób pierwszy krok i poznaj ten program, a jedynym ograniczeniem w miksowaniu i edycji muzyki będzie Twoja kreatywność. Od teraz nie musisz się głowić do czego służy dany efekt, preset czy narzędzie.

Kurs pokaże Ci wszystkie te funkcje i przede wszystkim pozwoli przyswoić praktyczną wiedzę, ponieważ podczas trwania kursu cały czas tworzymy, miksujemy, przycinamy prawdziwe utwory.

  • interfejsu oraz narzędzi
  • przycinania klipów,  dodawania ścieżek
  • nagrywania wokalu, nagrywania instrumentów, dodawania efektów
  • masteringu, miksowania, pracy na wielośladach
Czas trwania:
5 godzin
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2016
Wersja programu:
Pro Tools 10
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla początkujących
Naukę rozpoczynamy od podstaw czyli poznania programu i stopniowo przechodzimy do dalszych etapów odkrywając nowe narzędzia i techniki edycji audio. Staramy się przy tym nie operować fachowym nazewnictwem lecz prostym, przystępnym, zrozumiałym językiem.
Dla osób związanych z edycją muzyki
Uwielbiasz bawić się dźwiękami ? To szkolenie jest idealne dla Ciebie ponieważ rozwinie Twoją pasję.
Szukasz programu DAW ?

Pro tools 10 to jeden z potężniejszych i zaawansowanych programów DAW. Cechuje go bardzo duża wydajność na tle konkurencyjnych programów do produkcji audio. Za jego pomocą dokonamy edycji audio, nagrywania, komponowania, miksowania, nakładania efektów, przycinania muzyki. Program posiada swoich fanów na całym świecie i od wielu lat jest jednym z liderów na rynku profesjonalnych systemów w świecie DAW

Twórz i miksuj muzykę

rogram jednak jest mało znany na polskim rynku dlatego bardzo ciężko jest znaleźć poradniki i szkolenia z jego obsługi. Wyobraź sobie, że możesz w parę chwil opanować ten program i dołączyć do elitarnego grona osób posiadających umiejętność posługiwania się nim. Wszystko za sprawą naszego wideo kursu, który od podstaw wprowadzi Cię do świata edycji audio w Pro Toolsie. Kurs Pro Tools w przystępny sposób oprowadzi Cię po interfejsie programu, zapozna z narzędziami oraz dostępnymi dodatkami.

Po zapoznaniu się z podstawami przejdziesz do kolejnego kroku gdzie zdobędziesz umiejętności pozwalające Ci samodzielnie tworzyć i miksować muzykę. Po przerobieniu kursu staniesz się samodzielnym i świadomym użytkownikiem Pro Toolsa.

Spis treści

1. Wstęp – elementy menu
2. Omówienie interfejsu
3. Edycja klipu audio – podstawowe narzędzia
4. Przegląd efektów
5. Przycinanie klipu, dodawanie ścieżek, nagranie głosu
6. Mini projekt. Nagranie instrumentów, efekty, edycja
7. Projekt2. Wariacje. Nagranie głosu, miksowanie
8. Projekt3. Przycinanie, dodawanie efektów, kompozycja, mastering, praca na wielośladzie
9. Dodatek. Styl dźwiękowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Pro Tools 10”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *