fbpx
Kurs Photoshop edycja zdjęć motoryzacja

W naszym kursie zobaczysz jak poprawić zdjęcia Twojego samochodu. Dużą część kursu poświęciliśmy manipulacji światłem, odbiciami oraz blaskami na karoserii.

Czego się nauczysz ?

Razem z kursem poznamy sposoby na retusz samochodu, dzięki czemu lakier nabierze nowego blasku, a samochód będzie wyglądał jak z salonu. Kurs pokaże Ci sposoby na uwydatnienie świateł i cieni na lakierze, stworzenie przetłoczeń, zmianę elementów karoserii oraz koloru lakieru oraz szyb. Nauczysz się manipulować oświetleniem scenerii oraz samego auta. Zobaczysz jak ze zwykłego ujęcia spod marketu, stworzyć dynamiczną scenę driftu.

Dzięki jednej z lekcji dokonasz tuningu samochodu. Przed Tobą otworzą się również tajniki fotomontażu, gdzie podmienisz otoczenie wokół samochodu. Dowiesz się też jak manipulować pogodą, tak by pora dnia i warunki atmosferyczne nie ograniczały Twojej kreatywności. Jeśli mówimy o karoserii i otoczeniu samochodu, to nie można zapomnieć o jego wnętrzu. I tutaj poznasz sposób jak wyretuszować deskę rozdzielczą.

  • uwydatniania blasków, świateł i cieni lakieru
  • zmianę koloru lakieru oraz szyb
  • obniżania podwozia
  • powiększania przetłoczeń i nadkoli oraz poprawy grila
  • włączania świateł
  • zmiany felg
  • tworzenia naturalnego cienia podwozia
  • manipulacji otoczeniem i pogodą
Czas trwania:
3 godziny 10 minut
Poziom:
średnio zaawansowany
Data wydania:
2016
Wersja programu:
Photoshop CC 2016
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla fotografów motoryzacji
Jeśli jesteś motoryzacyjnym fanem, członkiem fanklubu wybranej marki czy też profesjonalnym fotografem lub grafikiem z całą pewnością kurs okaże się pomocny i pokaże Ci jak z Twojego auta wyciągnąć jeszcze więcej.
Dla amatorów i zaawansowanych w Photoshopie
Niezależnie od tego, czy znasz wcześniejsze wersje Photoshopa, czy po raz pierwszy otwierasz ten program,kurs jest dla Ciebie.
Retusz auta w Photoshopie

Photoshop to niewątpliwie potęga i niekwestionowany lider w dziedzinie obróbki zdjęć cyfrowych. Z wersji na wersję zostaje ulepszany i naszpikowany nowymi coraz bardziej precyzyjnymi narzędziami, dzięki którym nawet laik dokona retuszu. Jednak, by w pełni odnaleźć się w ogromnym świecie Photoshopa i jego rozbudowanych funkcjach warto sięgnąć po przewodnik, który pokaże nam krok po kroku sposoby uzyskania wybranych efektów i zastosowania narzędzi w praktyce.

Sztuka virtual tunningu

Photoshop jest tak samo niezbędny w pracy grafika jak samochód w pracy kierowcy. Jednak czy te dwa jakże różne zagadnienia można ze sobą połączyć ? Wszak co ma graficzny program do samochodu ? Jak się okazuje motoryzacja wdarła się w dziedzinę fotografii i retuszu na dobre i nie sposób nie zauważyć jej obecności w gazetach, ulotkach, broszurach czy folderach reklamowych.

Fotografia motoryzacyjna

Fotografia motoryzacyjna zdobywa co raz większe grono fanów zarówno wśród amatorów jak i zawodowych fotografów. Techniki i metody uchwycenia idealnego ujęcia samochodu to jedno, a drugie to prawidłowa jego obróbka w programie graficznym. I tutaj z pomocą przychodzi nam kurs wideo na temat edycji zdjęć motoryzacyjnych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Photoshop edycja zdjęć motoryzacja”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *