fbpx
Photoshop animacja

Nasz kurs pomoże Ci poznać zasady tworzenia animowanej grafiki. Zobacz jak połączyć grafikę 2d oraz 3d oraz nadać jej ruch czy też wspaniałe efekty w stylu Parallax. Z kursem stworzysz przydatne projekty w życiu codziennym jak animowana infografika oraz ruchomy klip wideo za pomocą Photoshopa.

    Poziom: średnio zaawansowany

    Data wydania: 2016

    Czas trwania: 2 h

    Program: Photoshop CC

Czego się nauczysz ?

pracować z jedną oraz wieloma klatkami animacji

poruszać się na osi czasu

tworzyć opóźnienia i zapętlenia

pracować z warstwami wideo

przełączać tryby animacji

animować z efektem 3d

animacji w stylu Parallax

tworzyć animowane infografiki

co to są obiekty inteligentne oraz łuski cebuli

tworzyć animowane klipy
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla osób, które poznały już podstawy Photoshopa
Od teraz samodzielnie będziesz mógł tworzyć ruchome napisy, infografiki, klipy reklamowe. Nie musisz uczyć się kolejnego programu, wystarczy podstawowa znajomość Photoshopa.
Dla każdego kto chce wykorzystać Photoshopa tworząc animacje
chce nauczyć się nowWiedza, którą wyniesiesz z kursu pozwoli Ci poznać kolejny rodzaj grafiki jakim jest animacja oraz edycja wideo. Od teraz nie będziesz kojarzył Photoshopa tylko ze zdjęciami. Umiejętności te zaowocują w branży filmowej, gier komputerowych, animacji i grafiki trójwymiarowej co podnosi Twoją wartość na rynku pracy.ych umiejętności w Photoshopie
Inne oblicze Photoshopa

Photoshop to najczęściej wykorzystywany program w fotografii cyfrowej. Pracują na nim profesjonalni fotograficy oraz amatorzy. Jego możliwości edycyjne wyznaczają trendy i z wersji na wersję zaskakują nowymi możliwościami. Jednak od wersji CC Photoshopa to nie tylko maszynka do obróbki zdjęć lecz dzięki dodaniu nowych funkcji możemy w nim tworzyć animację w postaci grafiki oraz wideo.

Animacja w Photoshopie

Mało kto wie jak prawidłowo korzystać z potencjału tworzenia animacji w Photoshopie dlatego też właśnie temu zagadnieniu postanowiliśmy poświęcić w całości ten kurs wideo. Nauczysz się z niego jak przygotować program do pracy z animacją oraz plikami wideo.

Kilka projektów

Stworzysz kilka projektów począwszy od prostego projektu przez animowaną grafikę oraz animowane efekty 3d. Dowiesz się jak dostosować oś czasu, pracować z warstwami, obiektami inteligentnymi, korygować kolory. Zobaczysz co to są łuski cebuli, jak uzyskać efekt ruchu, jak manipulować czasem, importować pliki oraz dokonać renderingu.

Nadaj życia swojej grafice

Program został wyposażony w oś czasu znaną z programów do edycji filmów oraz narzędzia służące do pracy z klatkami animacji. Dzięki temu zabiegowi od teraz proste ruchome grafiki oraz wideo możemy tworzyć bez przesiadki na inny program.

Spis lekcji

1.Ustawienia interfejsu wideo, warstwy, dostosowanie osi czasu
2. Animowana reklama. Obiekty inteligentne, korekty kolorów, efekt ruchu, krycie warstw, łuski cebuli, rendering.
3. Animacja tekstu
4.Import grafik, łączenie elementów animacji, style warstw, filtry animowana infografika
5. Animacja 3d
6. Parallax

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Photoshop animacja”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *