fbpx
Kurs Koolmoves animacje HTML5

Z kursem stworzysz animowaną prezentację, banery oraz projekt reklamy gotowy do zamieszczenia na stronie. Jeśli pracowałeś w programie flash i tęsknisz za tego typu animacją, poznaj jego współczesną alternatywę. Stworzone animacje nie muszą służyć tylko jako element strony. Może to być zupełnie indywidualny projekt.

  • Poziom: podstawy
  • Data wydania: 05.07.2017
  • Czas trwania: 2 godz 30 min
  • Program: Koolmoves
Czego się nauczysz ?

Efekty przejść
Zobacz jak dodawać efekt przejść między ujęciami Twojej animacji,

Interaktywne przyciski
Zobacz jak stworzyć żyjące elementy np. aktywny przycisk po najechaniu myszką.

Efekty spowalaniania
Dowiedz się jak tworzyć przyśpieszanie i spowalnianie na klatkach kluczowych Twojej animacji.

Praca z wektorami
Twórz i edytuj wektorowe obiekty stanowiące główny element animacji.

Animowany tekst
Naucz się animować elementy tekstowe i twórz ruchome reklamy.

Export
Zapisz swoją animację jako format html5, flash lub gif w zależności od potrzeb.
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla grafików...
oraz projektantów stron www
Dla interesujących się animacją
oraz osób, które tęsknią za Flashem
Dla osób...
chcących poznawać niecodzienne programy
Twórz zachwycające animacje

Czasy stron opartach w całości technologii Flash mamy już za sobą. Dziś skutecznie zastąpiły go inne technologie jak chociażby animowane efekty w CSS. Czy to oznacza, że w przypadku stron internetowych powinniśmy na stałe zapomnieć o animacji ? Niekoniecznie, ponieważ nadal efekty tego typu mogą być ciekawą alternatywą dla statycznych obrazów. Mimo, że program Flash przeszedł do historii to istnieją jego alternatywy, które pozwalają na pracę z internetową animacją przy zachowaniu najnowszych standardów. Jednym z takich programów jest Koolmoves.

Poznaj zalety HTML5

W programie bez problemu stworzysz profesjonalnie wyglądające animacje na potrzeby stron internetowych. Możesz je stworzyć w technologi flash lub HTML5. W ten sposób zaprojektujesz elementy interfejsu, ruchome reklamy, proste gry oraz aplikacje internetowe. Do jego wartych uwagi funkcji na pewno należy wsparcie technologi : ActionScript 3, komponenty AS3, Chroma Key Kit, Necro 3D. Nie sposób pominąć takich zalet jak szereg wbudowanych efektów, duży wybór filtrów oraz możliwość pracy z dźwiękiem.

Ruchome elementy stron

Jednak program ten to nie tylko narzędzie do projektowania elementów stron www, lecz również możemy wykorzystać go jako narzędzie do stworzenia animowanych infografik, prezentacji, ruchomych reklam. Coding Flash oraz HTML5 są dosyć trudne do opanowania przez początkujących użytkowników. Jeśli więc szybko potrzebujesz stworzyć ruchomy element, niekoniecznie na stronę www, to program Koolmoves będzie odpowiednim wyborem.

Poznaj alternatywę

W kursie zobaczysz jak zbiór narzędzi, które oferuje program usprawni Twoją pracę i pozwoli na szybkie stworzenie animowanych elementów. Dzięki możliwości exportu do HTML5 materiały możesz z powodzeniem wykorzystać w każdej przeglądarce. Nauczysz się pracować z narzędziami programu, tworzyć wektorowe obiekty, korzystać z osi czasu, dodawać interaktywne przyciski oraz pracować z tekstem.

Program Koolmoves może być świetną alternatywą dla swojego konkurenta jakim jest Adobe Animate.  Może i nie jest tak rozbudowany i nie posiada tak dużego wsparcia jak dzieło Adobe, ale na pewno jest godny przetestowania.

Spis lekcji

1. Podstawy tworzenia animacji
2. Praca z kształtami, tekstem
3. Animowana prezentacja
4. Animowana prezentacja cz.2
5. Animowany banner
6. Animowany projekt
7. Animowana reklama

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Koolmoves animacje HTML5”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *