fbpx
Kurs elementy czołówek weselnych

Odkryj sztukę tworzenia animowanych kształtów oraz tekstu w programie After Effects. Koniec z tandetnymi przejściami. Zobacz czy i jakie przejścia miedzy klipami dziś warto stosować. Naucz się edytować materiał wideo poprawiając jego kolory, ostrość, tworząc najazdy kamery.

  • Poziom: średnio zaawansowany
  • Data wydania: 26.12.2016
  • Czas trwania: 4 godzin 20 minut
  • Program: Affter Effects CC, Photoshop CC, Premiere CC
Czego się nauczysz ?

efektów przenikania

najazdów kamery

nakładania gradientów

korekty kolorów

pracy z kształtami

manipulowania głębia ostrości

narzędzi typu Kaleida, Colorama

animacji obiektów

tworzenia płynnych przejś
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla montażystów filmowych
worzenie czołówek oraz animacji nie musi być przeznaczone tylko dla osób zajmujących się wideofilmowaniem i montażem ślubnych filmów. Opanuj sztukę tworzenia ciekawych materiałów i zarabiaj sprzedając gotowe projekty.
Dla każdego kto interesuje się edycją wideo
Filmowcy bardzo często nie mają czasu na tworzenie od podstaw czołówek przez co szukają gotowych rozwiązań. Koszt jednej czołówki waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Gotowe animacje projekty pozwolą zaoszczędzić wiele czasu i energii, którą trzeba zmarnować na tworzenie za każdym razem nowej czołówki. Jeśli więc interesujesz się montażem wideo oraz tworzeniem animacji to czołówki są świetną szansę na dobry zarobek.
Dla osób filmowców imprez
Wiedza którą wyniesiesz z kursu jest neutralna czyli na jej podstawie możesz stworzyć nie tylko ślubne materiały. Poznasz techniki pracy w programie After Effects co pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności nie tylko pod względem montażu ślubnego. Niezależnie od tego czy chcesz ciekawie pokazać wesele, urodziny, imprezę rodzinną czy też stworzyć ciekawy pokaz zdjęć to kurs na pewno podpowie Ci jak wykonać to w szybki sposób.
Ślubne wideo pamiątką na całe życie

Ślub to niezapomniane chwile, które pamiętamy przez całe nasze życie. Nic więc dziwnego, że tak wiele par młodych decyduje się uwiecznić te cudowne momenty w formie klipu filmowego. Fotografowie oraz filmowcy prześcigają się w pomysłach i nowościach, tak by sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Jednym elementem, który nie zmienia się przez cały czas to dobry wstęp do filmu w postaci czołówki. Wbrew pozorom ten mały element może mieć wpływ na to jak będzie postrzegana reszta filmu. Dlatego należy zadbać o to, by czołówka filmowa była obecna w materiale wideo, który przekazujemy nowożeńcom.

Oczywiście zagadnienia czołówek nie musi odnosić się tylko do wesel ale innych uroczystości typu urodziny dziecka, imieniny, imprezy firmowe. Wszystkie wydarzenia, które uwieczniamy w formie filmu można urozmaicić ciekawymi czołówkami oraz animacją.

Twórz czołówki oraz animacje weselne

Stworzyliśmy dla Was kurs wideo na temat tworzenia czołówek oraz animacji okolicznościowych korzystając z programów After Effects, Photoshop oraz Adobe Premiere. Tak stworzone czołówki są doskonałym urozmaiceniem klipów wideo. Zaskocz parę młodą ciekawym dodatkiem w postaci stworzonej animacji, którą nauczysz się tworzyć podczas trwania tego kursu.

Efekty specjalne w Twoim wideo

Podczas oglądania kursu stworzysz od podstaw szereg elementów składających się na animacje okolicznościowe. Rozpoczniesz od programu After Effects i stworzenia projektu w formacie 4k, by następnie za pomocą funkcji particle stworzyć ciekawą animowaną czołówkę. Nauczysz się pracować z tekstem, dodawać do niego ruch oraz efekty. Zobaczysz jak pracować z kolorem oraz ruchem kamery. Poradnik powie Ci jak łączyć elementy czołówek w jedną całość.

Motion design

Zobaczysz jak zasymulować efekt bokeh, pracować i edytować hurtowo kształty, zmieniać perspektywę oraz dodawać animowane efekty. Pobawisz się również w Photoshopie gdzie stworzysz statyczne plansze, które następnie ożywisz w programie After Effects. Na koniec wszystko wyeksportujesz do programu Adobe Premiere gdzie zostaną omówione zagadnienia dotyczące przejść między klipami oraz korekcji kolorów.

Kurs odkryje przed Tobą wiele tajemnic motion designu, po które chętnie będziesz sięgał w swojej pacy montażysty.

Spis lekcji

1. Wstęp
2. After – tworzenie kompozycji 4k – particle
3. After – korekta kolorów
4. After – efekty tekstowe
5. After- stylizacja tekstu
6. After- bokeh
7. After – praca z kształtami
8. After – animacja tekstu
9. After – łączenie kompozycji
10. After- Tworzenie kompozycji – czołówka 2
11. After – Praca z kształtami
12. After- kamera, perspektywa
13. Photoshop – bokeh – plansza czołówki
14. Photoshop – plansza czołówki ze zdjęcia
15. Photoshop – style
16. Photoshop – Camera Raw
17. After – animowanie statycznych plansz
18. After – ruch i particle tekstu
19. After – cień – czołówka 3
20. After – animowanie kompozycji
21. Premiere – przejścia w czołówkach
22. Premiere – korekta kolorów
23. Photoshop – okładka menu DVD
24. Photoshop – okładka pudełka DVD
25. Photoshop – okładka pudełka DVD
26. Photoshop – okładka pudełka DVD

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs elementy czołówek weselnych”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *