fbpx
Kurs FL Studio pierwsze utwory

Komponuj, aranżuj, nagrywaj i twórz niesamowite wielokanałowe kompozycje w programie FL Studio. Stwórz pierwszy klip muzyczny W kursie zaaranżujesz swój własny pierwszy utwór muzyczny.

Czego się nauczysz ?

Z kursem opanujesz program w bardzo szybkim tempie i nim się obejrzysz staniesz się autorem swoich pierwszych własnych utworów muzycznych. Podczas trwania kursu poznasz wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenia kompletnego utworu.

Na początku oczywiście kurs oprowadzi Cię po całym interfejsie programu oraz objaśni poszczególne opcje, skróty klawiszowe oraz zasady korzystania z poleceń menu. Ustawisz wszystkie opcje między innymi ustawienia audio, tak by program był optymalnie skonfigurowany.

Po tych zabiegach utworzysz nowy projekt i od razu przystąpisz do tworzenia wielokanałowych linii melodycznych, które razem stworzą Twój pierwszy utwór.

Tworząc utwór wykorzystasz wszystkie dostępne narzędzia programu takie jak instrumenty, efekty, ścieżki. Dowiesz się również co to jest sekwencer, patern, step sequencera, kontrolery, pluginy, piano roll.

  • korzystanie z sampli
  • obsługa miksera, stosowanie efektów
  • korzystanie z patternów, zmiana tempa
  • piano, keyboard, perkusja, gitary
Czas trwania:
5 godzin 43 minuty
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2016
Wersja programu:
Fl Studio 11
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla wszystkich związanych z muzyka
dla kompozytora, dj, muzyka, producenta, fana hh, techno, popu czy rocka
Dla amatorów i zaawansowanych
Kurs to doskonały wybór i wideo materiał szkoleniowy dla laików jak i profesjonalistów, chcących rozwinąć swoją wiedzę.
Dla hobbystów
Jeśli więc lubisz muzykę, kochasz dźwięki i chcesz tworzyć je samemu to zabierz się za program FL Studio wraz z naszym kursem. Gwarantuję, że wiedza zdobyta podczas tego kursu zaprocentuje i otworzy przed Tobą nieograniczone możliwości w świecie tworzenia muzyki oraz edycji audio.
Poznaj najpopularniejszy program muzyczny

FL Studio dawniej Fruity Loops to olbrzymi kombajn w świecie cyfrowego dźwięku. Jest doskonałym narzędziem zarówno dla zawodowców jak i amatorów. Za jego pomocą możemy tworzyć dźwięki, sample, efekty jak również całe kompozycje. Jego wszechstronność oraz funkcjonalność sprawiły, że jest to jeden z popularniejszych programów do cyfrowej edycji audio oraz tworzenie muzyki.

Najbardziej znany program muzyczny

Program istnieje na rynku już 12 lat przez co liczba jego użytkowników jest ogromna. Doceniają go artyści na całym świecie. Mimo ogromu funkcji oraz możliwości wbrew pozorom program przy odrobinie wiedzy jest prosty w opanowaniu nawet przez amatora.

Profesjonalne studio w Twoim domu

Przy jego pomocy, każdy może zaaranżować w domowym zaciszu profesjonalnie studio dźwiękowe gdzie stworzy podkłady, połączy je z wokalem, dokonania miksowania, a nawet nagra kompletne utwory. Jeśli jeszcze nie znasz FL Studio, a chcesz by wszystkie te rzeczy były w Twoim zasięgu to koniecznie zapoznaj się z tym kursem.

Od zera do kompozytora muzyki

Po stworzeniu pierwszego utworu oraz poznaniu zasad działania programu FL Studio przejdziesz do poważniejszej kompozycji gdzie stworzysz swoje kolejne już bardziej rozbudowane utwory. Dodasz do nich wokal, dokonasz masteringu, zaimportujesz własne dźwięki i dopasujesz je do utworu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs FL Studio pierwsze utwory”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *