fbpx
Kurs FL Studio tworzymy muzykę

Ciesz się swoimi nagraniami tworzonymi w zaciszu Twojego domowego studio. Zostań kompozytorem. W kursie stworzysz aż 4 utwory muzyczne w różnej aranżacji.

Czego się nauczysz ?

Jeśli chcesz przenieść muzykę, którą siedzi w twoim sercu i umyśle wystarczy klawiatura, FL Studio oraz nasz kurs, byś mógł cieszyć się swoimi nagraniami tworzonymi w zaciszu Twojego domowego studio.

Podczas trwania kursu czyli przez 4 godziny 30 minut będziesz tworzył 4 niezależne od siebie utwory różniące się gatunkowo. Stworzysz kawałki rockowe, muzykę elektroniczną. Te niespełna 5 godzin materiału pozwoli Ci poznać program zupełnie od podstaw. Zobaczysz jak stosować instrumenty,efekty, tworzyć dobre aranżacje. Dowiesz się co to jest Piano roll, Mixer. Poznasz zasady prawidłowego masteringu i tworzenia oryginalnych brzmień.

  • korzystanie z sampli
  • obsługi miksera, stosowanie efektów
  • korzystanie z patternów, dostosowywanie ścieżek
  • praca nad stylem muzycznym
  • konfiguracja programu
  • pracy z muzyką rockową oraz elektroniczną
Czas trwania:
4 godziny 37 minut
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2016
Wersja programu:
Fl Studio 11
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla wszystkich pasjonatów tworzenia muzyki
Kurs FL Studio to doskonały przewodnik w świecie tworzenia muzyki oraz edycji audio.<br /> Jeśli chcesz poznać podstawy programu FL Studio i chcesz tworzyć swoje własne utwory<br /> to kurs jest dla Ciebie.
Dla amatorów i średnio zaawansowanych
Ogromna dawka wiedzy pokazana w praktyce otworzy przed Tobą nieograniczone możliwości w świecie muzyki cyfrowej. Wiedza ta sprawi, że już za chwilę możesz cieszyć się i pochwalić przed znajomymi swoim własnym muzycznym kawałkiem. Zdobyte umiejętności stanowią pierwszy podstawowy krok do stania się profesjonalistą.
Komponuj, aranżuj, edytuj, słuchaj !

FL Studio dawniej fruity loops to zaawansowana cyfrowa stacja robocza do obróbki dźwięku pozwalająca na stworzenie kompletnego utworu muzycznego. Program ten oferuje Ci wszystko czego potrzebujesz do komponowania, aranżowania, nagrywania, edycji, miksu i masteringu w profesjonalnej studyjnej jakości.

Poznaj liczne dodatki

Dodatkowym atutem tej muzycznej maszyny jest jej otwarte środowisko, dzięki czemu możesz go dowolnie modyfikować, dodawać nowe dźwięki, efekty, brzmienia, łączyć z innymi programami. To wszystko sprawia, że program jest doceniany przez profesjonalnych muzyków oraz studia filmowe.

Zostań artystą

Jeśli jesteś pasjonatem muzyki i chciałbyś spróbować swoich sił w tworzeniu własnych utworów to dobrze trafiłeś. Z myślą o Tobie powstał ten kurs. Po przez kurs chcemy przekazać Ci tajniki naszej wiedzy odnośnie tworzenia własnych kompozycji.

Z kursem poznasz program FL Studio w takim stopniu, by samodzielnie tworzyć muzykę. Pamiętaj, nie musisz być wybitnym artystą, by cieszyć się swoimi własnymi kompozycjami. Wystarczy program FL Studio, chęci oraz odrobina wiedzy. Właśnie tą wiedzę dajemy Ci w tym kursie.

Muzyka od podstaw

Z kursem rozpoczniesz pracę od utworzenia nowego projektu, utworzenia profesjonalnego stanowiska pracy, by później skorzystać z narzędzi pozwalających na układanie ścieżek, dźwięków, dodawanie instrumentów oraz efektów. Końcowo dokonasz masteringu swoich utworów i zapiszesz je w jednym z dostępnych formatów MIDI, MP3, OGG lub WAV.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs FL Studio tworzymy muzykę”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *