fbpx
Kurs Sony Acid Pro

Zdobądź praktyczną wiedzę na temat pracy z plikami dźwiękowymi. Poznaj kolejny program DAW. Acid Pro to jeden z programów w stylu DAW. Warto poznać jego możliwości.

Czego się nauczysz ?

Jeśli chciałbyś poznać ten program i zobaczyć proces jego działania w praktyce to zapoznaj się z naszym kursem. W Twoje ręce oddajemy wyjątkowy na polskim rynku kurs poświęcony miksowaniu i tworzeniu muzyki za pomocą programu Sony Acid Pro. Podczas trwania kursu zapoznasz się z interfejsem oraz narzędziami. Następnie dokonasz niezbędnych ustawień ścieżek.

Ponadto zobaczysz jak nagrywać instrumenty na żywo, posługiwać się samplami, stosować instrumenty wirtualne, metronom oraz dodawać efekty. W kolejnych lekcjach nauczysz się tworzyć własny utwór od podstaw, co pozwoli Ci wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Stworzysz utwór oparty na samplach, instrumentach oraz instrumentach wirtualnych. Nauczysz się tworzyć indywidualny klimat w utworze.

W kolejnym etapie zobaczysz jak udźwiękowić klip filmowy co może być przydatne podczas tworzenia oprawy dźwiękowej do filmów, prezentacji multimedialnych czy na potrzeby Internetu. Na koniec kursu poznamy technikę remiksowania gotowego utworu.

  • interfejsu oraz narzędzi
  • korzystania z wirtualnych instrumentów
  • nagrywania prawdziwych instrumentów oraz nagrywania wokalu
  • korzystania z loopoów, dodawania efektów
  • masteringu, miksowania, remiksowania utworu
Czas trwania:
5 godzin
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2016
Wersja programu:
Acid Pro 7
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla osób szukających programu typu DAW
Szkolenie z Acid Pro docenią wszyscy zajmujący się na co dzień nagrywaniem, miksowaniem i obróbką materiału dźwiękowego profesjonalnie jak i amatorsko. Nasze kursy staramy się tworzyć tak, by każdy znalazł w nich coś dla siebie.
Dla amatorów i średnio zaawansowanych
Naukę rozpoczynamy od podstaw czyli poznania programu i stopniowo przechodzimy do dalszych etapów odkrywając nowe narzędzia i techniki edycji audio. Podsumowując kurs może być doskonałym przewodnikiem dla zaczynających przygodę w świecie edycji audio jak również może okazać się przydatnym odświeżeniem wiedzy dla osób zawodowo posługujących się tym programem.
Profesjonalista o wielu zaletach

Program Sony Acid Pro 7 to bardzo ciekawe narzędzie do tworzenia, miksowania i nagrywania muzyki. Program oferuje nam również dużą bibliotekę sampli ( ponad 1000 ) z kolekcji Sony Sound Series oraz bazę instrumentów (VST) co pozwala nam niemal natychmiast tworzyć muzykę.

Poznaj zalety Acida

Kolejna zaletą jest prostota interfejsu oraz nieskomplikowany proces miksowania, za pomocą kilku kliknięć możemy zmiksować nawet duże pliki. Acid Pro znany jest przede wszystkich z cenionego narzędzia ACID do tworzenia muzyki w oparciu o tzw. pętle (loops) – krótkie, kilkutaktowe fragmenty dźwiękowe.

Program w stylu DAW

Acid Pro pozwala na śledzenie synchronizacji wielu ścieżek, włącznie ze ścieżką wideo teledysku. Program umożliwia też na użycie metronomu, którego dźwięk nie jest zapisywany w pliku wynikowym. Acid Pro może współpracować z zewnętrznymi kartami dźwiękowymi, mikserami, oraz systemem nagłośnienia 5.1. Oczywiście obsługuje on również różne formaty dźwiękowe.

Acid Pro to kolejny profesjonalny program w stylu DAW, który może okazać się doskonałą alternatywą dla bardziej popularnych programów jak Audition czy FL Studio.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Sony Acid Pro”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *