fbpx
Kurs Presonus Studio One 2.6

Przy pomocy Presonus Studio One dokonasz zaawansowanej edycji plików audio. Poznaj kolejny program DAW. Naucz się jednego z ważniejszych programów w stylu DAW.

Własny styl obróbki

Naukę rozpoczniemy od poznania programu czyli omówimy proces instalacji, poruszanie się po interfejsie. W dalszym etapie poznamy program od strony praktycznej, podczas komponowania pierwszych utworów.

Razem z kursem z łatwością dokonasz w programie tak zaawansowanych zadań jak składanie ścieżek z wielu różnych podejść (comping), korekcja wysokości dźwięku, wykrycie i edycja transjentów.

Ponadto nauczysz się pracy ze ścieżkami, rejestrowania instrumentów oraz wokalu, dodawania pogłosu, kompresji dźwięku. W kolejnych lekcjach dokonasz edycji wielośladowego surowego materiału audio gdzie poznasz techniki miksowania.

Czego się nauczysz ?
  • tworzenia i edytowania ścieżek audio
  • nagrywania instrumentów, tworzenia własnych kompozycji
  • miksowania nagrania stereo, mono
  • wykorzystania sampli, pracy z wokalem, dodawania gitar, stosowanie efektów
  • stosowania paternów, opóźnień, pogłosów
Czas trwania:
5 godzin
Poziom:
podstawy
Data wydania:
2016
Wersja programu:
Presonus 2.6
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla osób związanych z muzyką
Wideo kurs Presonus Studio One to idealny materiał szkoleniowy dla muzyków, producentów nauczycieli muzyki, a także wszystkich miłośników muzyki. Dzięki temu kursowi zgłębisz wszystkie tajemnice tego programu.
Przyjemna stacja robocza DAW

Presonus Studio One to wciąż mało znany i nieodkryty program w świecie edycji muzyki. Jednak większość osób już po pierwszej styczności z programem stwierdza, że jest on niezwykle przyjazny oraz intuicyjny. Twórcy programu chcieli stworzyć program dostępny dla każdego, łatwy i prosty dla wszystkich użytkowników bez względu na wiedzę informatyczną. I trzeba przyznać, że udało im się to w w 100%.

Poznaj przyjazny interfejs

Wszystko za sprawą bardzo przejrzystego interfejsu oraz rozmieszczenia narzędzi. Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy zostały tak rozmieszczone, by zawsze były pod ręką. Podczas tworzenia muzyki użytkownik nie musi w ogóle wychodzić z okna głównego programu. A cała praca poleca na zasadzie przeciągnięcia.

Poznaj mnóstwo narzędzi edycyjnych

Program to kompletny kombajn do edycji audio w stylu DAW. Posiada ogromny pakiet wtyczek, instrumentów, sampli, instrumentów wirtualnych, śladów audio, insertów, kanałów efektowych, efektów, equalizerów, przedwzmacniaczy gitarowych, instrumentów wirtualnych.

Dzięki tak licznym narzędziom program daje w zasadzie nieograniczone możliwości w tworzeniu muzyki. Presonus Studio One to środowisko muzyczne, przeznaczone zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych producentów.

Poznaj zalety programu

Program Studio One powoli przeciera szlaki i zdobywa swoich fanów jednak jest wciąż mało znany i nieodkryty w środowisku producentów muzyki. W związku z tym wciąż ze świecą szukać poradników i tutoriali na jego temat. Tym bardziej po polsku. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz chcąc pokazać zalety programu stworzyliśmy profesjonalny kurs wideo Presonus Studio One.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Presonus Studio One 2.6”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *