fbpx
Kurs Illustrator wektorowa ilustracja

Ze szkoleniem zobaczysz czym są wektory i jak tworzyć grafikę. Zobacz jak działają najważniejsze narzędzia programu Illustrator. Znasz już podstawy programu ? Wejdź na kolejny poziom i podnieś swoją wiedzę

    Poziom: podstawy

    Data wydania: 2016

    Czas trwania: 2 h 

    Program: Illutrator CC

Czego się nauczysz ?

tworzenia szkicu na podstawie zdjęcia

wektoryzacji szkicu

kolorowania

cieniowania

pracy z detalami

efektów przestrzennych

nakładania filtrów

wskazówki dotyczące optymalizacji pracy

pracy z piórem i pędzlem

pracy z kształtami i paternami
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla osób, które poznały już interfejs programu
Kurs przeznaczony jest dla użytkowników średnio zaawansowanych, zatem dobrze byś przed tym kursem zapoznał się z naszym innym kursem gdzie omawiamy podstawy Illustratora.
Dla każdego grafika
Niezależnie od tego czy jesteś rysownikiem, projektantem, lub po prostu fanem Illustratora, kurs ten pozwoli Ci po poszerzyć swoją wiedzę korzystania z programu o kolejne zagadnienia i pracę z narzędziami. Razem ze szkoleniem wejdziesz na kolejny poziom i staniesz się jeszcze lepszy w swojej dziedzinie. Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się jak powstaje wektorowa grafika powinni sięgnąć po tą pozycję.
Król ilustracji jest tylko jeden

Grafika wektorowa oraz Illustrator to para słów pasująca do siebie idealnie. Nic w tym dziwnego wszak Illustrator został stworzony z myślą o wektorach, tworzeniu ilustracji. W programie narysujesz i pokolorujesz dowolny rysunek czy to za pomocą myszki czy też tabletu.

Szereg funkcji wspomagających tworzenie rysunków stawia program na czele stawki graficznych programów, które powinieneś poznać chcąc poważnie myśleć o zawodzie grafika.

Poznaj nowe funkcje programu

W nowej odsłonie programu znajdziemy wiele udogodnień jak na na przykład Touch Type Tool, pozwalające na edycję wybranej literki w ramach obszaru tekstowego, wiele nowych kształtów, wyszukiwarkę fontów, utworzenia brusha z bitmapy, inteligentne linie pomocnicze, 10-krotnie szybsze powiększanie, przesuwanie i przewijanie oraz wiele usprawnień w narzędziach malarskich.

Naucz się rysowania wektorów

Poznaj tajemnice tworzenia grafiki wektorowej razem z naszym kursem. Całość szkolenia poświeciliśmy na tworzenie ilustracji wykorzystując wektory. Nauczysz się rysować, nakładać barwy, posługiwać się kształtami, malować wykorzystując pociągnięcia pędzla. Zobaczysz jak modyfikować wektory, tworzyć artystyczne pędzle, tworzyć paterny, korzystać z wektorowych szczotek.

Ilustracja od A do Z

Przebrniesz przez cały proces powstawania precyzyjnej ilustrowanej grafiki począwszy od szkicu czyli tzw. lineartu, aż po kolorowanie, cieniowanie, nakładanie efektów. Swoją dotychczasową wiedzę wzbogacisz o takie zagadnienia jak stosowanie warstw, masek, modyfikacja ścieżek, transformacje.

Nauczysz się na podstawie zdjęcia rysować piękny kolorowy rysunek. Szkolenie pokaże Ci jak zarządzać barwą, posługiwać się panelem kolorów oraz próbnikiem, stosować własne barwy i gradienty. Dzięki umiejętnemu posługiwania się pędzlami Twój rysunek nabierze efektu przestrzeni.

Spis lekcji

1. Wprowadzenie
2. Ustawienia dokumentu, tworzenie kształtów, ścieżki, tworzenie szkicu
3. Warstwy,maski,
4. Nakładanie kolorów, przerywanie ścieżek
5. Praca ze ścieżkami
6. Własny patern
7. Praca z kolorem
8. Cieniowanie, wcięcia, wypukłości
9. Dostosowanie kształtów
10.Filtry, praca z piórem, pędzlem

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Illustrator wektorowa ilustracja”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *