fbpx
Corel Paint Shop Pro X7

Przy pomocy programu i tego szkolenia nauczysz się podstaw obróbki zdjęć. Zapanuj nad chaosem swoich zdjęć i ułóż je w posegregowane zbiory. Szkolenie obejmuje również zagadnienia na temat tworzenia grafiki wektorowej.

    Poziom: podstawy

    Data wydania: 2016

    Czas trwania: 4 h

    Program: Corel Paint Shop Pro X7

Czego się nauczysz ?

interfejsu oraz poruszania się w programie

zarządzania zbiorem zdjęć

posługiwania się dostępnymi narzędziami

technik na edycję fotografii

korekcji barwnej i tonalnej

technik zaznaczeń i wycinania

pracy z obiektami wektorowymi i tekstem

nakładania efektów

pracy z warstwami

stosowania filtrów i efektów
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla początkujących w Corelu
Nasze szkolenie o czytelne źródło praktycznej wiedzy dla wszystkich, którzy chcą poznać jeden z popularniejszych programów w świecie cyfrowej edycji zdjęć i zarządzania ich zbiorami. Dowiedz się jakie możliwości kryje ten program.
Dla grafików oraz fotografów
Narzędzia omawiane w kursie nadają się do pracy zarówno w grafice jak i przy edycji zdjęć
Program dla fotografa i grafika

Corel Paint Shop Pro to jeden z głównych konkurentów Photoshopa. Program oferuje wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje potrzebne przy edytowaniu zdjęć czy też tworzeniu grafiki rastrowej. Znajdziemy w nim między innymi mechanizm warstw, narzędzia do zmian kolorystycznych oraz różnego rodzaju filtry znane z Photoshopa.

Do tego dochodzi współpraca z rożnymi typami formatów, obsługa plików RAW, 16bitowa głębia kolorów. Jeśli więc oczekujesz od programu graficznego sporych możliwości, prostoty obsługi oraz przystępnej ceny wybierz program Corel Paint Shop Pro.

Odkryj tajemnice Corela

Kurs Corel Paint Shop Pro X7 to kompletne szkolenie z podstaw obsługi tego programu. Dzięki niemu poznasz wszystkie podstawowe narzędzia tego graficznego kombajnu. Zaznajomisz się z interfejsem i nauczysz się płynnie korzystać z poszczególnych zakładek i opcji programu.

Grafika i fotografia

Kurs krok po kroku wprowadzi Cię w świat edycji zdjęć oraz tworzenia grafiki. Zaczniesz od podstawowych operacji jak otwieranie i importowanie zdjęć. Nauczysz się technik zaznaczania, stosowania presetów wycinania oraz maskowania zdjęć. Dodasz do swoich prac efekty, filtry, cienie, rozmycia, zniekształcenia. Zobaczysz jak manipulować światłem oraz ustawić balans bieli.

Efekty na zdjęciach

Nauka razem z kursem to praktyczne wykorzystanie dostępnych narzędzi i funkcji. Dlatego podczas trwania kursu stworzysz szereg projektów takich jak abstrakcja w stylu popart, wirtualny obraz, graficzne reklama, wizualizacja loga oraz wizytówki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Corel Paint Shop Pro X7”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *