fbpx
Kurs Corel Draw X7 ilustracje

Nasz kurs wprowadzi Cię do świata tworzenia wektorowych grafik. W czasie trwania szkolenia zobaczysz jak powstaje wektorowa ilustracja. Kurs Corel Draw X7 – ilustracje dla początkujących to doskonały przewodnik dla osób, które chcą poznać sposoby tworzenia i kolorowania ilustracji.

    Poziom: podstawy

    Data wydania: 2016

    Czas trwania: 4 h 10 min

    Program: Corel Draw x7

Czego się nauczysz ?

stosowania narzędzi programu

tworzenia obrysów

rysowania, kolorowania, cieniowania

pracy ze ścieżkami
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla początkujących grafików
Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem Corela sięgnij po to szkolenie. Kurs Corel Draw X7 – ilustracje dla początkujących to doskonały przewodnik dla osób, które chcą poznać sposoby tworzenia i kolorowania ilustracji.
Mistrz w grafice wektorowej

Corel Draw to lider na liście programów do tworzenia grafiki wektorowej. Program znany jest przede wszystkim z bogatej biblioteki narzędzi oraz funkcji służących do rysowania. Przy jego pomocy można stworzyć wyjątkowe projekty graficzne bez względu na ich specyfikację, tematykę oraz przeznaczenie.

Może to być grafika reklamowa, użytkowa oraz ilustracje. Tworzenie ulotek, plakatów, logotypów, folderów, plakatów oraz barwnych ilustracji dla programu nie stanowi problemu. Jego wszechstronność sprawiła, że jest on wykorzystywany nie tylko przez rysowników ale także przez agencje reklamowe oraz drukarnie.

Podstawy pracy z ilustracją

Jeśli jeszcze nie odkryłeś potencjału tego programu zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższym szkoleniem, w którym zostaniesz wprowadzony w świat tworzenia ilustracji. Zobaczysz jak stworzyć szkic rysunku, który następnie wypełnisz kolorem.

Niezbędne umiejętności ilustratora

Dowiesz się jak tworzyć line art czyli kontury, które następnie wypełnisz kolorem. Podczas pracy z ilustracjami zobaczysz jak tworzyć kształty podstawowe, używać wypełnień oraz obrysowywać ścieżki.

Spis lekcji

1 – Podstawy programu, o narzędziach i czym jest lineart
2 – Tworzymy podstawowy lineart
3 – Podstawowa karykatura. Wypełnianie kolorem
4 – O środkach artystycznych
5 – O wypełneniu siatkowym, metamorfozie, tworzymy postac typu manga

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Corel Draw X7 ilustracje”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *