fbpx
Kurs Adobe Rush

Twórz i edytuj materiały wideo bez względu na to gdzie jesteś i z jakiego urządzenia obecnie korzystasz.

Czego się nauczysz ?

Ten tutorial wprowadzi Cię do programu Adobe Rush i pokaże jego ogromną zaletę jaką niewątpliwie jest szybkość i łatwość montażu. Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z tym narzędziem to obejrzyj ten krótki kurs i sam zobacz jakie narzędzia znajdziesz w darmowym programie jakie udostępniło Adobe w swojej usłudze. Jeśli nie jesteś wymagającym użytkownikiem to być może funkcje w programie w zupełności wystarczą na Twoje potrzeby.

W kursie zobaczysz jak zaimportować klipy i poukładać je na osi czasu. Jak posługiwać się narzędziami do korekty koloru oraz jak tworzyć przejścia między klipami. Nie zabraknie również informacji o posługiwaniu się tekstem czy nagrywaniu własnego dźwięku.

  • Poznasz program Adobe Rush
  • Dowiesz się, jak edytować filmy w łatwy i prosty sposób
  • Dowiesz się jak dodawać napisy
  • Stworzysz przejścia między klipami
  • Dowiesz się, jak udostępniać swoje filmy w social media
  • Dowiesz się, jak dodać muzykę do projektu
Czas trwania:
53 minuty
Poziom:
podstawy
Data wydania:
07.06.2019
Wersja programu:
Adobe Rush 2019
Dostęp do kursu:
w chmurze
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla początkujących
Kurs przeznaczony jest dla początkujących, którzy amatorsko chcą edytować swoje klipy wideo
Dla Youtuberów
Każdy, kto chce szybko i darmowo edytować materiał wideo
Łatwość i szybkość montażu

Adobe Rush to darmowy i mniejszy brat programu Premiere. Oczywiście z o wiele mniejszym zasobem możliwości. Jednak program miał byś prosty i oferować tylko najpotrzebniejsze narzędzia służące do zmiany koloru, dodawania dźwięku, napisów, przejść, filtrów, a nawet animacji. Przy jego pomocy wyedytujesz materiał bez względu na to gdzie się znajdujesz ponieważ Adobe zadbało o dedykowane aplikacje na smartfony.

 

 


Idealny dla Youtuberów

Adobe Premiere Rush jest wprost stworzonym narzędziem dla wszystkich vlogerów publikujących swoje materiały w serwisach społecznościowych. Znajdziesz w nim wszystkie najistotniejsze narzędzia jakie potrzebne są do złożenia klipu wideo. Oczywiście bardziej wymagający twórcy filmowi nie znajdą tu dla siebie zbyt wielu narzędzi, lecz trzeba pamiętać o tym, że program ten został stworzony z myślą o szybkim i niewymagającym montażu.


Poznaj zalety mobilności

Najlepszą rzeczą w tym narzędziu jest to, że swój materiał jesteś w stanie edytować na komputerze i kontynuować edycję na smartfonie lub tablecie. Dzięki temu, że wszystko synchronizowane jest w chmurze, swoje nagrania możesz obrabiać będąc w podróży w dowolnym miejscu na świecie. Po wszystkim wyeksportujesz materiał i od razu udostępnisz na Facebooku, Instagramie lub Youtubie za pomocą wygodnych opcji eksportu, które od razu dobierają odpowiedni format zapisu.


Program jest za darmo i ten kurs również

Adobe zdecydowało się udostępnić Rusha bez żadnych opłat. Wystarczy zalogować się w usłudze creative clouds. My również oddajemy w Twoje ręce ten tutorial zupełnie za darmo. Wystarczy, że dołączysz do naszej Kreatywnej grupy na Facebooku gdzie znajdziesz link do tego kursu.

Spis lekcji

1. Szybki montaż klipu

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Adobe Rush”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *