Kurs archiwalny.

Kurs Adobe Rush

Twórz i edytuj materiały filmowe bez względu na to gdzie jesteś i z jakiego urządzenia obecnie korzystasz.
Kurs archiwalny.

Czego się nauczysz?

Ten tutorial wprowadzi Cię do programu Adobe Rush i pokaże jego ogromną zaletę jaką niewątpliwie jest szybkość i łatwość montażu. Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z tym narzędziem to obejrzyj ten krótki kurs i sam zobacz jakie narzędzia znajdziesz w darmowym programie jakie udostępniło Adobe w swojej usłudze. Jeśli nie jesteś wymagającym użytkownikiem to być może funkcje w programie w zupełności wystarczą na Twoje potrzeby.

W kursie zobaczysz jak zaimportować klipy i poukładać je na osi czasu. Jak posługiwać się narzędziami do korekty koloru oraz jak tworzyć przejścia między klipami. Nie zabraknie również informacji o posługiwaniu się tekstem czy nagrywaniu własnego dźwięku.

 • Poznasz program Adobe Rush
 • Dowiesz się, jak edytować filmy w łatwy i prosty sposób
 • Dowiesz się jak dodawać napisy
 • Stworzysz przejścia między klipami
 • Dowiesz się, jak udostępniać swoje filmy w social media
 • Dowiesz się, jak dodać muzykę do projektu

Dla kogo jest ten kurs?

 • Dla początkujących
  Kurs przeznaczony jest dla początkujących, którzy amatorsko chcą edytować swoje klipy wideo
 • Dla Youtuberów
  Każdy, kto chce szybko i darmowo edytować materiał wideo

Łatwość i szybkość montażu

Adobe Rush to darmowy i mniejszy brat programu Premiere. Oczywiście z o wiele mniejszym zasobem możliwości. Jednak program miał byś prosty i oferować tylko najpotrzebniejsze narzędzia służące do zmiany koloru, dodawania dźwięku, napisów, przejść, filtrów, a nawet animacji. Przy jego pomocy wyedytujesz materiał bez względu na to gdzie się znajdujesz ponieważ Adobe zadbało o dedykowane aplikacje na smartfony.

Idealny dla Youtuberów

Adobe Premiere Rush jest wprost stworzonym narzędziem dla wszystkich vlogerów publikujących swoje materiały w serwisach społecznościowych. Znajdziesz w nim wszystkie najistotniejsze narzędzia jakie potrzebne są do złożenia klipu wideo. Oczywiście bardziej wymagający twórcy filmowi nie znajdą tu dla siebie zbyt wielu narzędzi, lecz trzeba pamiętać o tym, że program ten został stworzony z myślą o szybkim i niewymagającym montażu.

Poznaj zalety mobilności

Najlepszą rzeczą w tym narzędziu jest to, że swój materiał jesteś w stanie edytować na komputerze i kontynuować edycję na smartfonie lub tablecie. Dzięki temu, że wszystko synchronizowane jest w chmurze, swoje nagrania możesz obrabiać będąc w podróży w dowolnym miejscu na świecie. Po wszystkim wyeksportujesz materiał i od razu udostępnisz na Facebooku, Instagramie lub Youtubie za pomocą wygodnych opcji eksportu, które od razu dobierają odpowiedni format zapisu.

Program jest za darmo i ten kurs również

Adobe zdecydowało się udostępnić Rusha bez żadnych opłat. Wystarczy zalogować się w usłudze creative clouds. My również oddajemy w Twoje ręce ten tutorial zupełnie za darmo.

1. Szybki montaż

Dodaj ocenę