fbpx
Kurs Corel Video Studio x8, MotionStudio 3d

Przy pomocy programu i tego szkolenia nauczysz się podstaw edycji filmu. Wiedza wyniesiona z kursu pozwoli Ci stosować w swoich klipach efekty specjalne. Za pomocą Motion Studio stworzysz niezwykłe trójwymiarowe napisy.

    Poziom: podstawy

    Data wydania: 2016

    Czas trwania: 2 h 30 min

    Program: Corel VideoStudio x8

Czego się nauczysz ?

edycji wideo oraz montażu klipów

efektów 3d oraz animacji

pracy z tekstem i kolorem

efektu zoomowania oraz efektu przenikania

dodawania głosu lektora
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla początkujących
Szkolenie dedykowane jest osobom, które zaczynają poznawać program
Dla osób związanych z edycją wideo
Oddajemy w Twoje ręce 2,5 godzinne wideo szkolenie, przeznaczone dla wszystkich fanów obróbki i montażu wideo, podczas którego poznamy jeden z popularniejszych programów do edycji filmów.
Kompletna praca z filmem

Corel Video Studio to jeden z programów, którego nie trzeba przedstawiać fanom edycji i montażu wideo. Za jego pomocą możemy przechwytywać, edytować oraz udostępniać materiał filmowy. Przy jego pomocy stworzymy animowane napisy oraz czołówki do klipu filmowego. W swojej bibliotece posiada ogromny zbiór efektów oraz płynnych przejść, które z pewnością uatrakcyjnią nasz film.

Posiada on również funkcję wstawiania kodu HTML, przez co w naszych klipach mogą znaleźć się aktywne linki oraz dowolny tekst. Praca w programie jest intuicyjna i zazwyczaj posługujemy się metodą przeciągnij i upuść bezpośrednio na osi czasu. Z nowych funkcji warto wspomnieć o wykrywaniu głosu, dzięki czemu program dopasuje napisy do lektora w klipie filmowym. Po skończonej pracy program umożliwia nam stworzenie menu i nagranie płyty DVD z gotowym filmem.

Montuj i twórz klipy filmowe

Jeśli chcesz nauczyć się tworzyć i edytować materiały filmowe poznaj program Corel Video Studio razem z naszym kursem. Dzięki niemu dowiesz się jak obsługiwać ten program i w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę. Nauczysz się korzystać z osi czasu, przeglądarki plików.

Stworzysz animowane napisy, dodasz efekty specjalnie oraz płynne przejścia do klipu. Poprawisz wygląd filmu przez zmianę kolorów, wstawienie czołówki oraz zdjęć. Wykorzystasz zawarte w programie presety na zoomowanie oraz przenikanie. Poznaj warsztat pracy montażysty i dowiedz się jak łączyć, ciąć, przycinać oraz podłożyć głos lektora do filmu.

Stosuj efekty specjalne

Corel MotionStudio 3D to program pomocny przy tworzeniu trójwymiarowych napisów, obiektów oraz animacji wideo. Program oferuje dużą bazę wyoskiej jakości efektów specjalnych takich jak ogień, dym, śnieg.

Stworzone elementy 3d możemy wyeksportować do programu Corel VideoStudio lub innych programów multimedialnych. Trójwymiarowe obiekty możemy zapisać jako pliki filmowe, modele 3d, animacje, a nawet w postaci grafiki. Program cechuje przyjazny oraz intuicyjny interfejs.

Poznaj dwa narzędzia

Razem z kursem zobaczymy jak połączyć pracę tych dwóch programów czyli MotionStudio 3d oraz VideoStudio. Stworzymy obiekty 3d, do których dodamy światło oraz ustawimy jego barwę. Korzystając z potencjału programu stworzymy animowane czołówkę w trójwymiarze.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Corel Video Studio x8, MotionStudio 3d”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *