fbpx
Kurs Magix Movie edit pro

Poznaj kolejny świetny program do edycji i tworzenia muzyki. Odkryj jego zalety, twórz, komponuj własne utwory muzyczne. Jeśli jesteś fanem dźwięków to kurs jest dla Ciebie. Naucz się dodawać efekty, zmieniać tempo, pracować z instrumentami, nagrywać wokal.

  • Poziom: podstawy
  • Data wydania: 29.11.2016
  • Czas trwania: 2 godz 50 min
  • Program: Magix Music Maker 2016 Premium
Zacznij tworzyć muzykę

Cyfrowe tworzenie muzyki dzięki licznym programom jest obecne przystępne dla każdej osoby posiadającej komputer. Szereg programów wspomagających produkcję muzyki sprawia, że bez przeszkód można skomponować własny utwór bez umiejętności gry na instrumentach oraz talentu wokalnego.

Dobór odpowiedniego programu zależy od tego jaki rodzaj muzyki chcemy tworzyć oraz zasobności naszego portfela. Istnieją programy, które dedykowane są profesjonalistom, kosztujące kilkaset tysięcy złotych. Jeśli jednak dopiero raczkujemy w świecie domowego komponowania dźwięków warto sięgnąć po tańszą alternatywę. Jednym z takich programów jest Magix Music Maker, który jest przystępnym narzędziem nawet dla niewprawionych osób. Jednak jego możliwości nie są amatorskie ponieważ przy jego pomocy możemy skomponować naprawdę dobrze brzmiący, profesjonalny utwór.

Czego się nauczysz ?

pracy z instrumentami wirtualnymi

korzystania ze ścieżek

zmiany tempa

nakładania efektów masteringu

pracy z multitrackiem wielośladowym

korzystania z klawiatury midi

pracy z wokalem

tworzenia własnych instrumentów

tworzenia remixów
Dla kogo jest ten kurs ?
Dla osób, które szukają programu
Kurs to doskonała pozycja dla osób stojących przed dylematem wyboru pierwszego programu do edycji muzyki i zaczynających przygodę z komponowaniem utworów.
Dla każdego kto chce poznać Magix Music
Dzięki kursowi zobaczysz jak niewielkim kosztem możesz zostać wirtualnym kompozytorem. Szkolenie pozwala poznać program Musix Magix Maker w wersji Premium co pozwoli Ci ocenić, czy program jest dla Ciebie i czy warto zainwestować pieniądze w jego kupno.
Miksuj, aranżuj, twórz, nagrywaj

Magix Music Maker posiada wszystkie funkcje i narzędzia potrzebne do komponowania własnego utworu muzycznego. Przy odrobinie wiedzy na temat pracy z tym narzędziem możemy w jeden wieczór wyczarować niezwykłe dźwięki.

Program posiada bardzo wiele zalet i udogodnień. Niewątpliwą zaletą jest nieograniczona ilość ścieżek oraz duża przestrzeń na osi czasu, dzięki czemu praca nad utworem jest przyjemniejsza. Całość pracy z samplami odbywa się metodą przeciągnij i upuść czyli jedną z bardziej docenianych metod pracy przez użytkowników.

W programie znajdziecie również bogaty wybór instrumentów oraz gotowych dźwięków. Do tego dochodzi wbudowany sampler oraz obsługa wtyczek VST2 i VST3 co czyni z programu dobrego kumpla przy komponowaniu muzyki.

Stwórz pierwszy utwór

Przygotowaliśmy dla Was wideo kurs, który wprowadzi Was w ten program i pokaże, że program jest świetnym wyborem dla domowego studia nagrań. W kursie zostają omówione najważniejsze zagadnienia począwszy od pracy z interfejsem oraz ścieżkami. Nauczysz się wszystkiego co oferuje program oraz tego co potrzebne jest do tego , by powstał utwór muzyczny. Dowiesz się jak nagrać swój wokal, zmienić tempo utworu oraz pitch. Dokonasz aranżacji przy pomocy funkcji Soundpool.

Wykorzystaj potencjał narzędzi

W nauce oczywiście nie mogło zabraknąć korzystania z wirtualnych instrumentów. Nauczysz się pracować z Revolta, Lead Synth, Drum Engine, Atmos, Concert guitar, Dn-en1. Zobaczysz jak pracować z wokalem i zmieniać go w narzędziu Choir. Nauczysz się dodawać efekty korzystając z VocalTune.

Miks utworu

Dokonasz masteringu, loopowania, miksowania ścieżek posługując się dostępnym korektorem. Dokonasz również udźwiękowienia klipu filmowego. Jeśli mało Ci możliwości jakie oferują gotowe instrumenty to specjalnie dla Ciebie pokażemy jak stworzyć własny instrument – dobrze brzmiącą gitarę.

Spis lekcji

1. Wstęp, omówienie interfejsu
2. Ustawienia, import materiału, dodawanie wokalu, tempo, pitch
3. Soundpools
4. Loopowanie, miksowanie głośności, track effects
5. Mastering, stereo processor, multimax, compressor
6. Instrumenty wirtualne: Revolta, drum Engine, atmos
7. Instrumenty wirtualne: folk, concert guitar
8. Beatbox
9. Magix Loop, Robota, DN-e1, Vita sampler
10.Remix
11.Ulepszanie masteringu: eFX VocalStrip
12.Ulepszanie masteringu: Revolta
13.Udźwiękowienie filmu
14.Udźwiękowienie filmu: Choir
15.Podgląd
16.Tworzenie własnych instrumentów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszym recenzentem “Kurs Magix Movie edit pro”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *