fbpx
porady
Co wybrać ?

W tym dziale umieszczamy porady stworzone z myślą o Was czyli klientach. Poniższe artykuły będą pomocne przy wyborze odpowiedniego kursu. Są to częste pytania klientów, którzy nie wiedzą jaki kurs lub program wybrać.

Montaż wideo
Jaki program do montażu wideo wybrać ?
Jeśli stoisz przed wyborem kursu do edycji filmów to ten artykuł będzie pomocny. Porównujemy w nim najważniejsze programy służące do montażu. Podpowiemy jaki wybrać w zależności od potrzeb.
Fotografia
Co wybrać: Photoshopa czy Lightrooma ?
W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie wielu fotografów oraz osoby, które muszą wybrać główny program służący do edycji zdjęć. Na tapecie mamy dwa giganty, jakże do siebie podobne, a zarazem posiadające tyle różnic. Który lepszy ?
Fotografia
Jaki zamiennik, alternatywa dla Lightrooma ?
Lightroom to idealny kompan dla każdego kto pracuje z plikami RAW. Czy posiada godnego konkurenta ? Poznaj tańsze oraz darmowe zamienniki.
Grafika
Jak zostać grafikiem ? Jaki program i kurs wybrać ?
Obszerny artykuł, który pokazuje ścieżkę umiejętności jakie musi poznać dobrze wyszkolony grafik. Zobacz jakie programy warto poznać oraz jakie kursy dla grafików warto dobrać.
Ogólnie
Jak zaoszczędzić czyli darmowe alternatywy dla płatnych programów.
W tym artykule poznasz darmowe lub o wiele tańsze zamienniku dla komercyjnych i znanych programów. Zobaczysz czym warto zastąpić Photoshopa, Adobe Premiere, Lightrooma, 3ds Maxa, AutoCada. Oczywiście podpowiemy Ci jaki kurs warto nabyć.
3d
Jaki program do modelowania grafiki 3d wybrać ?
Jaki program do modelowania i projektowania grafiki trójwymiarowej wybrać ? Jak więc stoisz przed wyborem programu do modelowania, wizualizacji , animacji to zapraszamy do lektury.