fbpx
Szukamy autorów kursów

Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zarabiaj na tym co lubisz. Szukamy wszystkich osób z branży kreatywnej, które mają wiedzę z dowolnej dziedziny informatyki oraz chcą podzielić się swoimi umiejętnościami nagrywając dla nas kurs wideo.

Mile widziani są graficy, programiści, osoby znające się na marketingu online, osoby związane z montażem wideo, edycją muzyki, grafiką trójwymiarową, tworzeniem gier, programami CAD, fotografią, filmowaniem, e-biznesem, tworzeniem stron. Nie zamykamy się na żaden temat dlatego jeśli jesteś w czymś dobry to po prostu napisz do nas !

Dodatkowy zarobek
Nagrywanie kursów to świetna okazja, żeby dorobić sobie do obecnej pensji. Praca jest bardzo przyjemna ponieważ robisz to na czym się znasz. Płacimy za każdą godzinę oddanego materiału.
Dochód pasywny
Dodatkowo oprócz zapłaty za wykonany kurs otrzymasz od nas stałą 30% prowizję od każdej sprzedaży Twojego kursu. Ty nagrywasz, my zajmujemy się resztą czyli reklamą, obsługą zamówień, kwestiami technicznymi. Świetny pomysł dochód pasywny.
Stałe zlecenia
Dla osób, które mają dużo wiedzy do przekazania i są ekspertami oferujemy stałe zlecenia oraz pewne bez problemowe zapłaty za wykonaną pracę i szybkie wypłaty za prowizję.
U nas zarabiasz dwa razy !

Pierwszy zarobek: zapłata za kurs

Preferujemy model rozliczenia za każdą godzinę gotowego kursu, która od Ciebie otrzymamy. Zatem jeśli kurs będzie trwał załóżmy 8 godzin mnożymy ustaloną stawkę razy 8. Stawkę godzinową ustalamy wspólnie. Zależna jest ona od Twojej wiedzy, tematyki, stopnia skomplikowania. Jest to jednorazowa wypłata za wykonany kurs i przekazanie praw do rozporządzania kursem.

Drugi zarobek: stała 30% prowizja od sprzedaży

Oprócz zapłaty za kurs, wypłacimy Tobie 30% od każdej sprzedaży Twojego kursu. Jest to świetna okazja dla wszystkich, którzy chcą tworzyć kursy ale nie mają czasu na ich marketing, zarządzanie platformą oraz obsługę klientów. My robimy to wszystko za Ciebie. Skupiasz się tylko na nagrywaniu, a resztę powierzasz nam. To świetna okazja na dochód pasywny.

Jak wygląda współpraca ?

W pierwszym kroku wysyłasz do nas maila z tematami jakie chcesz nagrywać. Dobrze jest w tym momencie wysłać od razu próbkę demo filmiku. Jeśli się nam spodobasz ustalamy zakres czasowy, spis treści oraz stawkę godzinową zależną od złożoności tematu i Twojej wiedzy.

Po nagraniu przekazuje nam pliki z kursem np. na Dropboxie. Gdy wszystko jest ok otrzymujesz wynagrodzenie za przekazanie kursu.

My przygotowujemy opis kursu, grafikę, tworzymy do niego landing page. Czyli cała procedura jest po naszej stronie, a Ty możesz odpocząć. W momencie gdy kurs zostanie opublikowany, otrzymasz również dostęp do specjalnego panelu autora. Znajdziesz tam przeróżne statystyki sprzedaży Twojego kursu oraz informacje ile masz prowizji na koncie.

Zacznijmy współpracę !

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi. Podstawą prawną takiego przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką Prywatności Polityką Prywatności