fbpx
faq
Dla autorów

Mamy nadzieję, że ten mini poradnik pozwoli nam jeszcze bardziej ulepszyć naszą współpracę i razem będziemy pracować na wspólne zyski.

Jako autor zarabiasz dwa razy:

  • pierwszy raz zapłacimy Ci jednorazową wypłatę za stworzenie kursu i przekazanie praw do rozporządzania Twoim dziełem.
  • drugi raz zarabiasz otrzymując stałą prowizję za każdą sprzedaż kursu który stworzyłeś. Prowizja wynosi 30% od kwoty sprzedaży. Prowizja liczy się tylko i wyłącznie za sprzedaż poprzez platformę edugrafia.pl

Próg wypłaty za prowizje wynosi 150 zł. Po jego osiągnięciu możesz zarządzać wypłaty. My do 48h wypłacimy Tobie należne środki na podane konto bankowe.

O ile stawka za godzinę wykonanego kursu jest elastyczna to próg prowizji jest taki sam dla każdego i wynosi 30% – bez możliwości negocjacji. Pamiętaj, że sprzedaż kursów wymaga ciągłych inwestycji w reklamy, utrzymanie serwerów – te koszty są po naszej stronie.

Całe zarządzanie kursem jest po naszej stronie i to my ustalamy cenę za jaką będzie on sprzedawany. Mamy w tym temacie doświadczenie i wiemy jak ustalić odpowiednią cenę. Składa się na to wiele czynników jak temat kursu, czas trwania, poziom zaawansowania.

Nasza współpraca opiera się na przekazaniu praw autorskich do kursu. Zatem dalsze dysponowanie nim należy do nas. Nie możesz go publikować nigdzie indziej. Za przekazanie praw otrzymujesz pierwszy zarobek czyli wypłatę za każdą godzinę nagrania.

Nie chcemy sytuacji, że kursy, które dla nas tworzysz będą pojawiać się w innych portalach szkoleniowych, stąd też umowa o przekazanie praw autorskich. W ramach tego masz u nas stalą prowizję.

Oczywiście możesz dzielić się linkiem do landing page kursu. Pamiętaj, że reklama pracuje również na Twoją korzyść. Im więcej sprzedaży, tym większa prowizja dla Ciebie.

Gdy kurs zostanie opublikowany na naszej platformie otrzymasz dostęp do panelu autora. Znajdziesz tam takie informacje jak ilość sprzedanych sztuk Twojego kursu, wysokość prowizji. Zaawansowane statystyki z podziałem na dni, godziny, miesiące.  Poprzez panel możesz również zażądać wypłaty prowizji.

Dodatkowo gdy ktoś złoży u nas zamówienia na Twój kurs, dostaniesz od razu automatycznie maila.

Kurs składa się na zrzut z pulpitu oraz słyszalny głos lektora. Minimalna rozdzielczość to 1024×768. Preferowana to FullHD.  Obraz najlepiej zakodowany w mp4.  

Kurs powinien składać się z kilku/kilkunastu lekcji. Każda w osobnym pliku odpowiednio nazwanym zgodnie ze spisem treści.  Najlepiej sprawdzają się lekcje o maksymalnej długości 15 minut. Dłuższe lekcje bywają dla kursanta nieco nużące.

Długość kursów to przeciętnie 5 – 10 godzin.

Przy pierwszej współpracy dobrze byś wysyłał partiami stworzony kurs. Pozwoli nam to na bieżąco wychwycić błędy i podpowiedzieć co może być lepiej zrobione. Chcemy by Twój kurs był idealny i się dobrze sprzedawał dlatego pomożemy Ci jak tylko potrafimy.

Przy kolejnych nagraniach możesz przekazać za jednym razem całość.

Wszystko co związane z informatyką. Szczególnie preferowane są kategorie programowania, grafiki, marketingu online, tworzenia stron, UX/UI.

Nie zamykamy się na żaden temat. Na pewno jesteś w czymś dobry.

Nie musisz. Chcemy uprościć Tobie pracę nad kursem do minimum. Oczekujemy od Ciebie wyłącznie gotowego nagrania. Resztą zajmujemy się my czyli tworzymy grafikę, wgrywamy kurs na platformę, opisujemy go i reklamujemy.