fbpx
bootcamp
od zera do full stacka - edycja II

Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o zawodzie programisty do naszego Bootcampu. Zapewniamy intensywną naukę programowania przez internet, której celem jest nauczenie najważniejszych technologi programowania osoby zupełnie początkujące. Przez pół roku, razem z małą grupą pod okiem mentora nauczysz się programować aplikacje oraz strony internetowe. W 6 miesięcy opanujesz podstawowe języki przydatne w pracy backend oraz fronend developera.

Czas trwania:
5 miesięcy
Data:
Start: 01.08 2019. Koniec: 08.01.2020
Twoje zaangażowanie:
10-20 h tygodniowo
Ilość godzin
około 210 h samych wykładów
Tematy
Czego się nauczysz ?
20 godzin
JavaScript
Najważniejsza technologia w pracy programisty. Poznasz jej podstawy i założenia. Dowiesz się co to są zmienne, tablice, funkcje, komentarze, IFy, switche, pętle, klasy, operacje na różnych typach zmiennych: tablicach i obiektach, ciągach znaków.
20 godzin
HTML
Kolejna fundamentalna technologia tworzenia stron. Zobaczysz jak zakodować stronę zaczynając od pliku graficznego..
20 godzin
CSS
Dzięki tej technologii Twoje strony i aplikacje nabiorą wyglądu jaki sobie wymarzysz. Zobaczysz jak stosować ją w praktyce.
20 godzin
Bootstrap
Dzięki niemu o wiele łatwiej stworzysz odpowiednią strukturę strony. Dowiesz się co to jest grid, jak stylizować treści oraz stosować komponenty.
20 godzin
TypeScript
Ułatw sobie pisanie kodu. Poznasz część teoretyczną jak i stosowanie w praktyce: podstawowe typy (string, number, boolean, tablice), tuple, interfejsy, własne typy, klasy, typy generyczne, mapowane, namespace’y i moduły, dekoratory.
20 godzin
React
Nauczysz się stosować go w praktyce. Opanujesz takie zagadnienia jak: JSX, renderowanie elementów, komponenty oraz ich składowe, state i cykl życia komponentu, obsługiwanie zdarzeń, renderowanie pod określonym warunkiem, listy i klucze, formularze, podnoszenie state’a, kompozycja kontra dziedziczenie, planowanie projektu, fragmenty, komponenty wyższego rzędu, portale, optymalizacja wydajności, referencje do DOM, typowanie, render props, hooks.
20 godzin
Redux
Dzięki połączeniu Reduxa oraz Reacta utworzysz aplikację. W samym Reduxie nauczysz się: akcje, reduktory, state, przepływ danych, wykorzystanie z Reactem, asynchroniczny przepływ, middleware, wykorzystanie z React Router.
20 godzin
Vue
Kolejny framework dla języka JavaScript, który wykorzystasz przy budowaniu interfejsu użytkownika.
20 godzin
Vuex
Vuex to implementacja store’a stworzona specjalnie dla frameworka Vue co pozwala na tworzenie super wydajnych aplikacji z pomocą szytego na miarę narzędzia. Poznasz jego najważniejsze cechy: state, gettery, mutacje, akcje, moduły, struktura aplikacji, formularze, testowanie, hot reloading.
20 godzin
Angular
Nauczysz się projektowania aplikacji z wykorzystaniem najbardziej znanego frameworka JavaScriptu. Zagadnienia: architektura, komponenty i szablony, formularze, moduły, serwisy, dependency injection, httpclient, routing i nawigacja, animacje.
10 godzin
Ngrx
Framework Node.js pozwalający na budowanie efektywnych, niezawodnych i skalowanych aplikacji po stronie serwera tworząc je w sposób inspirujący się architekturą Angulara za co pokochały go rzesze programistów.
10 godzin
Node.js
Chcąc tworzyć skalowalne aplikację internetowe i strony warto zapoznać się z Node.js.
10 godzin
Express
Chcąc poznać dogłębniej temat tworzenia aplikacji oraz interfejsów za pomocą Node.js warto poznać jego frameworka jakim jest Express.js.
10 godzin
Nest.js
Kolejny zestaw programistyczny do budowania wydajnych skalowalnych aplikacji po stronie serwera, który warto znać.
10 godzin
Firebase
Budując aplikację mobilne koniecznie trzeba znać Firebase, czyli zestaw usług w chmurze które dostarcza nam Google.
10 godzin
Github
Narzędzie, które zna każdy programista. Jest to serwis, dzięki któremu będziesz mógł tworzyć repozytoria i dodawać kod zdalnie. Pozwala to na szybki przepływ kodu pracując w grupie.
Dlaczego warto ?

Codzienne sesje na żywo

Uczysz się na żywo codziennie z doświadczonym programistą. Odpowie on na twoje pytania, pokaże rozwiązania i sprawdzi Twoje prace.

Archiwalne wykłady w formie wideo

Nie zdążyłeś na wykład ? Nie szkodzi. Każdy wykład otrzymasz nagrany w formie wideo, dzięki temu nawet po zakończeniu bootcampu będziesz mógł wrócić do nauki.

Nauka w małej grupie

Grupa liczy max 10 osób. Dzięki temu mentor jest w stanie poświęcić każdemu indywidualnie odpowiednią ilość czasu.

Nacisk na pracę w zespole

Fullstack powinien potrafić pracować zespołowo. Dlatego podczas bootcampu uczymy Cię pracować z innymi programistami, a celem będzie wspólny projekt gdzie każdy jest odpowiedzialny za daną część

Elastyczne godziny

Masz możliwość dołączenia aż do trzech grup w zależności od tego jakie godziny będą Ci odpowiadać. Istnieje również grupa weekendowa.

Gratisowe kursy wideo

Każdy student otrzyma dodatkowo kursy wideo zgodne z poruszanymi tematami z oferty edugrafia. Razem kilkadziesiąt godzin dodatkowej nauki.
nauka
Jak uczymy ?
mentor
Kto uczy ?


Kamil Pyszczek

Mentor to doświadczony programista oraz wykładowca. Za sobą ma już jeden bootcamp oraz kilkadziesiąt nagranych kursów wideo. Doświadczony zarówno  front-endzie jak i back-nedzie. Cały czas podnosi swoje umiejętności.

Kamil prowadzi własną firmę programistyczną oraz pracuje jako kierownik działu programistów dla sieci bankowości, gdzie na co dzień rozwija aplikacje bankowe.

Zobacz CV Kamila.

 

FAQ
Wasze pytania:

Bootcamp to z angielskiego termin, który oznacza intensywny trening, dzięki czemu kursant w krótkim czasie jest w stanie nauczyć się wielu nowych rzeczy. I to właśnie cechuje nasze szkolenie. Z tym wyjątkiem, że od prawdziwego Bootcampu różni go fakt, że odbywa się zamiast na świeżym powietrzu, wyłącznie online.

Do Bootcampu przypisany jest trener, zwany mentorem, który prowadzi grupę do celu. W tym wypadku jest to intensywna nauka programowania. To od Ciebie zależy gdzie będziesz się uczył. Możesz uczyć się z domu siedząc wygodnie w fotelu lub na ławce w parku. Wystarczy dostęp do internetu.

Tego typu przekazywanie wiedzy staje się co raz popularniejsze ponieważ łączy tradycyjne metody nauczania czyli kontakt z nauczycielem i grupą z nowoczesnymi metodami czyli narzędziami służącymi do komunikacji przez internet jak Skype czy Slack.

Całość nauki odbywa się wyłącznie przez internet. Otwiera to możliwości dla osób, które nie mają ochoty dojeżdżać na szkolenia stacjonarne czy wstawać codziennie do szkoły.

Sesje odbywają się na żywo z mentorem, który przekazuje Ci wiedzą z wybranego tematu. Omawia on daną technologię i pokazuje jak wykorzystać ją w praktyce. Sesje odbywają się za pomocą Skypa gdzie widzisz zrzut pulpitu mentora. Podczas trwania sesji możesz zadawać pytania poprzez mikrofon lub jak wolisz poprzez czat tekstowy.

Pod koniec sesji cała grupa otrzymuje zadanie do wykonania. Codziennie będzie to jedno małe zadanie. Natomiast co dwa tygodnie odbywa się większy test sprawdzający zdobytą przez kursantów wiedzę.

Podczas trwania całego Bootcampu stworzysz 4 duże projekty. Dodatkowo uczymy pracować w grupie, dzięki temu każdy z kursantów otrzyma zadanie, za które będzie odpowiedzialny. Wszystkie zadania złożą się na duży projekt.

Jeśli będziesz mieć z czymś problem lub nie zapamiętasz wszystkiego z sesji zawsze możesz konsultować swoje wątpliwości indywidualnie z mentorem.

Komunikacja z mentorem i grypą odbywa się przede wszystkim poprzez Skypa, Slacka oraz droga mailową. Kod źródłowy trzymany jest na BitBucket. Inne materiały jak certyfikat czy dodatkowe kursy wideo otrzymasz mailowo.

Sesja na żywo to przede wszystkim wideo wykłady mentora prowadzone poprzez Skypa. Jednak nie są to suche wykłady gdzie jesteś tylko biernym słuchaczem. Cały czas możesz pytać i pisać razem z Twoją grupą i mentorem.

Do oglądania sesji potrzebujesz tylko zainstalować Skypa. Sesje odbywają się codziennie w dni robocze po 2 godziny.

Pamiętaj, żeby zawsze na czas być obecnym  o danej godzinie. Nikt nie lubi czekać na spóźnialskich 😉

Na przetestowanie naszego bootcampu masz 7 dni. W przypadku zakupy na raty musisz odstąpić od umowy z firma Payu czyli tam gdzie podpisałeś umowę ratalną.

Pomagamy pod koniec Bootcampu napisać CV oraz stworzyć fajny profil na Linkedin. Jednak nie gwarantujemy zdobycia pracy. To od Ciebie będzie zależeć jak wykorzystasz zdobytą wiedzę i gdzie złożysz CV. Jesteśmy jednak pewni, że obecny deficyt na programistów pozwoli Ci w szybkim czasie znaleźć swoją pierwszą pracę.

Bootcamp przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z programowaniem. Dlatego też nie stawiamy żadnych granic i przeszkód.

Wychodzimy z założenia, że każdy może wziąść udział w szkoleniu. Tak naprawdę liczy się Twoja determinacja i chęć do nauki. Dlatego jedynym wymogiem jest samozaparcie i chęć współpracy z mentorem i grupą. Oczywiście niezbędny jest także czas, który musisz wygospodarować na wykłady, zadania, testy i projekty.

Śmiało można powiedzieć, że otrzymasz dosyć dużo w porównaniu do konkurencji.

 • Na pewno otrzymasz gwarantowaną ilość sesji na żywo czyli 210 godzin
 • Dodatkowo czego nie praktykuje konkurencja – otrzymasz nagrania wideo z archiwalnych sesji. Są one Twoje na stałe ! Nie kasujemy dostępu po zakończeniu szkolenia.
 • Otrzymasz wszystkie materiały wykorzystane w trakcie trwania szkolenia.
 • Otrzymasz dodatkowo kilkadziesiąt wideo kursów z oferty Edugrafia.pl. Są one Twoje na stałe !
 • Otrzymasz indywidualne wsparcie mentora i możliwość konsultacji bez ograniczeń.
 • Otrzymasz certyfikat w formie pdf lub papierowej – do wyboru.
 • Otrzymasz dostęp do grupy na Slacku.
 • Otrzymasz repozytoria na BitBucket

Do otwarcia grupy potrzeba minimum 7 osób. Jeśli okaże się, że jakaś grupa nie posiada minimalnej ilości osób, a Ty do niej należysz zaproponujemy Ci takie rozwiązania:

 • wstrzymanie grupy, aż do zapisu minimalnej ilości osób
 • bezproblemowy zwrot całej kwoty

Wszystkie materiały jakie otrzymasz czyli kod źródłowy, nagrania sesji, kursy wideo są dostępne dożywotnio. Dostajesz je na stałe, dodatkowo możesz je pobrać na swój dysk.

Oczywiście otrzymasz fakturę. Podaj dane w formularzu zamówienia lub wyślij mailem.

Bootcamp stworzyliśmy z myślą o osobach, które są zupełnie zielone oraz takich, które znają już podstawy i szukają swojego miejsca w świecie programowania. Naszym celem jest byś zdobył umiejętności fullstacka będąc zupełnie początkującym.

Tematy poruszane podczas Bootcampu są tak liczne, ze nawet jeśli znasz już jakąś technologię to warto być poszerzył swoją wiedzę o następne. To doskonała okazja, by zobaczyć jak łączyć i wykorzystywać poszczególne technologie w różnego typach projektach.

Tak oferujemy indywidualne konsultacje. Nie są one wliczane w czas trwania Bootcampu więc nie musisz się martwić, że wyczerpiesz jakąś pule czasu.

Umożliwiamy kontakt z mentorem:

 • mailowo – bez ograniczeń
 • Slack – bez ograniczeń
 • Skype

Minimalna ilość jaką musisz przeznaczyć na naukę to sesje na żywo. Czyli na tydzień jest to 10 godzin samych sesji. Oprócz tego pamiętaj, że będziesz musiał rozwiązać zadania, przygotować się do testów oraz pracować nad aplikacją razem z Twoją grupą. Zatem musisz do tego czasu doliczyć kolejne ( około ) 5 godzin  tygodniowo.

Oczywiście wszystko zależy od Ciebie i tego jak jesteś zdeterminowany w nauce. Pamiętaj, że po drodze masz bonusowe kursy wideo, które możesz sobie oglądać w wolnej chwili oraz archiwalne wykłady, które również będą pod ręką gdy czegoś zapomnisz.

Sesje ustalone są z góry i zawsze są to te same godziny, które wszyscy znają. Jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w sesji na żywo to pamiętaj, że zawsze możesz ją obejrzeć na spokojnie za pomocą archiwalnych nagrań.

W wyjątkowych sytuacjach możesz na daną sesję dołączyć do innej grupy np. weekendowej. Jednak nie gwarantujemy, że w danym czasie będą oni na tym samym etapie co Twoja grupa.

Bootcamp jest jedną z najskuteczniejszych form nauki. Łączy on zalety tradycyjnego nauczania jaką znamy ze szkolnej ławki. Umożliwia on bowiem kontakt z nauczycielem, zadawanie mu pytań, rozwiązywanie zadań, kontakt z innymi uczniami. W połączeniu z nowoczesną edukacją za pomocą internetu sprawia, że w zaciszu domu możesz posiąść wiedzę, w o wiele szybszy sposób niż chodząc do szkoły czy na szkolenia stacjonarne.

Przewaga nad szkoleniami: nie musisz dojeżdżać, możesz uczyć się z łózka będąc w piżamie. Nie stoisz w korkach. Cenowo również wychodzi o wiele taniej ponieważ w danej cenie masz aż pół roku intensywnej nauki. W szkoleniach stacjonarnych jest to zazwyczaj jeden dzień od rana do wieczora. Często już w połowie jesteś zmęczony i myślami jesteś gdzie indziej. Na Bootcampie wiedza jest dawkowana stopniowo i zmęczenie mózgu nie następuje tak szybko jak w szkoleniach stacjonarnych. 2 godziny dziennie to optymalny czas, w którym koncentrujesz całą swoją uwagę.

Przewaga nad kursami wideo: w zwykłym kursie wideo otrzymujesz porcję nauki na o wiele mniejszy temat. Nie masz możliwości zadawania pytań, nie masz kontaktu z mentorem oraz grupą studentów. Zazwyczaj nie musisz wykonywać dodatkowych zadań i testów.

Inwestycja w naukę i we własny rozwój zawsze będzie dobrą decyzją. Porównując zakup Bootcampu do innych form zdobywania wiedzy cenowo wychodzi bardzo korzystnie. Indywidualne korepetycje z programowania wyjdą o wiele drożej. Korepetytorzy biorą zazwyczaj od 60 do 100 zł za godzinę. Kursy wideo nie umożliwią kontaktu z mentorem. Szkolenia stacjonarne to koszt nieporównywalnie wyższy.

Zakup jest bardzo prosty. Koszt całego Bootcampu to 5500 zł brutto.

Krok 1. Poniżej strony wybierz grupę, do której chcesz dołączyć.

Krok 2. Kliknij przycisk z ceną. Zostaniesz przeniesiony na stronę koszyka i zamówienia gdzie podajesz niezbędne dane. Masz tam również miejsce do wpisania danych na fakturę. Wybierasz wysyłkę elektroniczną.

Krok 3. Wybierasz jedną z form płatności:

 • Wpłata na konto
 • Transferuj
 • Payu ( tutaj masz również do wyboru raty )

Krok 4. Po zapłacie czekaj na dalsze instrukcje, które otrzymasz drogą mailową.

Tak mamy taką możliwość. Możesz wybrać:

1. Raty w Payu – tutaj możesz robić kwotę na dowolny okres i wysokość raty.

Chcąc kupić na raty Payu należy w procesie zamówienia wybrać opcję płatności Payu — > Raty.  Zostaniesz przeniesiony do formularza gdzie podajesz niezbędne dane do weryfikacji wniosku.

Gdy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie otrzymamy kwotę, a Ty otrzymasz dostęp do Bootcampu.

Pamiętaj, że umowę ratalną podpisujesz z firma Payu i to od niej zależy czy je otrzymasz. To u nich będziesz spłacać raty. Dlatego wszystkie sprawy związane z płatnościami ratalnymi oraz odstąpieniem od umowy wyjaśniasz z Payu. My nie będziemy mieć dostępu do Twojego wniosku oraz podanych w nim danych.

 

2. Raty u nas – Wychodząc na przeciw tym osobom, które nie chcą podpisywać umowy z Payu oferujemy m0żliwosć zapłaty w 4 ratach po 1462 zł.

– pierwsza wpłata 1462 zł płatna przed rozpoczęciem bootcampu
– druga rata 1462 zł płatna do 25 sierpnia
– trzecia rata 1462 zł płatna do 25 września
– czwarta rata 1462 zł płatna do 25 października

ZAKUP
Wybierz swoją grupę
Pozostało miejsc: 9/10
Godziny: 18-20
Wykłady odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00 do 20:00. Nauka przez 5 miesięcy.

Zakup na raty. Możesz rozłożyć zakup na raty. Umowę podpisujesz z firmą Payu. Chcąc dokonać zakupu na raty dodaj produkt do koszyka. Następnie w podsumowaniu płatności wybierz bramkę płatności Payu—>Raty. Wychodząc na przeciw tym osobom, które nie chcą podpisywać umowy z Payu oferujemy m0żliwosć zapłaty w 4 ratach po 1462 zł.

Jak kupić taniej ? Zaproś swoich znajomych do bootcampu. Za każdego zaproszonego otrzymasz 100 zł zniżki, które odejmiemy od Twojej ceny.

Zapytaj
Masz wątpliwości ?

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi. Podstawą prawną takiego przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką Prywatności Polityką Prywatności